Duże utrudnienia w ruchu po wypadku na ul. Nowy Świat

W czwartek po południu na ul. Nowy Świat doszło do wypadku z udziałem jednośladu. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 16 na ul. Nowy Świat w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy oraz motocykl.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

W chwili obecnej ruch w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Radzimy omijać ten rejon miasta

2018-09-13 16:30:53
(fot. nadesłane Mariusz)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Suzuki Sv 1000 fajny ten skuter

 2. Apel do władz. Uchwalcie przepis który zabroni tym cymbałom jazdy na motorach. Co za głupi ludzie jeżdza na tym żelastwie. Niepraktyczne toto, na głowę pada i w dodatku niebezpieczne. Co fajnego jest w jezdzie ,,motórem”. Lepiej sobie cabrio kupić.

  • Widziałem wczoraj to twoje cabrio jak odwoziłeś chłopaka. Cabrio na wypasie a i to różowe polo też niczego sobie. Pozdro

  • Nie ma takiego pojazdu jak motor

   • Kolejny ćwierćinteligent, który na co dzień zapewne mówi „wziąść”, „poszłem” i „znaleść”, popisuje się swoją językową pseudopoprawnością i rżnie wielkiego językowego purystę.

    https://sjp.pwn.pl/szukaj/motor.html

    motor
    1. «mechanizm przetwarzający energię elektryczną lub cieplną na energię mechaniczną»
    2. pot. «motocykl»

    Tak, przygłupie. I dlatego właśnie mówimy „motorynka”, a nie „motocyklynka”.

    • Nikogo nie obchodzi twoja poprawnosc.Humanistyczne nauki powinny zostac usuniete. Tworzy sie tylko duzo zbednych pasozotyow.

  • Myślę jaca z Torunia ( świadomie jaca jest z małej bo uważam , że jesteś nikim, ewentualnie zerem ) , że takich jak ty powinno się unicestwiać w możliwe najtańszy sposób ( nie koniecznie humanitarny ) bo umieszczenie w zakładzie zamkniętym ( mimo tego , że może i nie jesteś groźny) i utrzymywanie takiego ” człowieka ” po prostu nie ma sensu i jest stratą czasu i marnotrawieniem pieniędzy podatników. Piszę tak ze względu na twoje podejście i szacunek do ludzi , jak i do uczestników dróg. Dlatego proszę cię opanuj się i zacznij myśleć przynajmniej w 1/100 jak normalny człowiek !

  • Apel do władz. Uchwalcie przepis który zabroni korzystać z internetu pewnym osobom.
   Co fajnego jest w byciu „społeczniakiem”?

 3. Jaca z Torunia ale ty głupi jesteś . Trzeba uchwalić żebyś sie po drogach nie poruszał bo praktycznośći i frajdy nie ma co ci tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz smutny człowieku.

 4. Jaja z torunia

 5. Zacznijcie w autach włączać kierunki wcześniej. A nie w ostatniej chwili. Metr przed zamiarem skrętu i będzie dobrze.

  • patrz przed siebie - samochody są wszędzie

   Kierunkowskazami sygnalizuje się zamiar a nie fakt. Zamiar powstaje nawet wcześniej niż metr przed skrzyżowaniem. W tzw. „zachodniej” Polsce większość kierowców wie po co są kierunkowskazy. Oni nadążają za postępem. U nas niestety wielu kierowców jest jeszcze w tyle cywilizacji i na dzikim wschodzie.

  • W motocyklach w ogóle zacznijcie włączać te swoje niewidoczne diódki,a nie tylko jak chcecie się wepchnąć na chama przed auto.

 6. Radzimy omijać tamtą część miasta niezależnie od wypadków….I tak tam się nie da poruszać nawet jak nikt się z nikim nie zderzy…

 7. Najlepsze na Nowym Świecie są cymbały jadące rowerem pod prąd. Kiedy upominałem jednego, że jedzie nie tą stroną ulicy, to jeszcze mnie zwyzywał.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!