690 680 960

Duża wygrana w Lotto w naszym regionie. 3,6 mln za sześć liczb

Duża wygrana w Lotto padła w naszym regionie. 3,6 mln za sześć liczb odbierze osoba, która zakupiła kupon w Kraśniku.

W jednej z kolektur Lotto w naszym regionie kupiony został kupon, który przyniósł wielomilionową wygraną. Szczęśliwiec zagrał na chybił trafił.

Pierwsza w tym roku wielomilionowa wygrana w Lotto w województwie lubelskim. Kupon zakupiony w punkcie przy ul. Niepodległości w Kraśniku okazał się szczęśliwy.

Liczby jakie padły w ostatnim losowaniu, czyli: 1, 10, 14, 36, 38 i 44 zapewniły jego właścicielowi dokładnie 3 640 153,50 złotych.

Szczęśliwiec zagrał metodą na chybił trafił, co więcej wybrał systemem, czyli zamiast sześciu cyfr komputer wybrał siedem. Dzięki temu kwota wygranej jest wyższa o ponad 35 tys. złotych.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. hahaha ale oszustwo a ludzie leo bo myślo że wygrajo hahaha LOTTO to takie drugie Amberd Gold albo rydzyk Zatem powiadam wam Wpłacajcie a to przepadnie.

  • mówi ten co woła do opatrzności po 3 razy dziennie , boże czemu nie wygrałem, na co Pan – daj mi k..a szanse puść w końcu ten j…y kupon… pozdrawiam

 2. Dziadek z Kraśnika

  To nie ja, rodzinko.

 3. wygrałem ale zgubiłem kupon

 4. Czy ktoś z was zna, choćby z widzenia kogoś kto wygrał? Może ktoś z waszych znajomych zna kogoś takiego? Nie? Przez kilkadziesiąt lat tej loterii ciężko znaleźć kogoś kto wygrał. Dziwne, co nie?

  • Znam dwie takie osoby.
   Jedna trafiła Syrenkę w 1981 roku w zakładach specjalnych, druga już za nowego ustroju „miliard w środę”.
   Myślę, że spotkałem pewnie nawet więcej takich osób, tylko z oczywistych względów z wygraną w totka jest jak z fiutem – publicznie się z tym nie warto obnosić.

  • Wałęsy nie znasz? Ten zawsze wygrywał jak pieniędzy potrzebował. Do dziś się tym chwali, że w UBlotka wygrywał.Tylko tam należało podawać nazwiska nie liczby. Takich jego kuponów na 500+ sporo się ostało.

 5. I nigdy nikt nie będzie znał kogoś kto wygrał, nawet najlepszemu koledze, przyjacielowi bym sie nie przyznał że wygrałem 6 w lotto i ze mam 5, 15, czy 20 mln zł. Człowieku to nie wiesz na jakim świecie żyjesz, jakby się wydało że wygrałeś powiedzmy 20mln zł to współczuje twojej zonie, dzieciom i rodzinie, Zaraz by ci porwali dziecko albo małżonkę i byś musiał okup płacić, nie masz pojęcia do czego są zdolni ludzie, nie mówię o amatorach bo takim to by sie nie udało, ale ludzie którzy prowadzą ciemne interesy, znajomości mają ze światem przestępczym raz dwa by cie oskubali. A tak nikt nie wie, i taki człowiek żyje sobie spokojnie, przeprowadza się powiedzmy gdzieś o 400km dalej kupuje sobie dom, auto i mieszka jak zwykły człowiek

 6. Znam ludzi którzy grają w UE m.in. w Skandynawii. U nas wygrywają swojaki a jelenie finansują 🙂

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas