Do Zamościa przyjedzie Andrzej Duda. Usuwają więc banery Rafała Trzaskowskiego (zdjęcia, wideo)

W Zamościu trwają przygotowania do wieczornego przyjazdu Andrzeja Dudy, który na Rynku Wielkim ma wygłosić ostatnie publiczne przemówienie przed ciszą wyborczą. Czytelnicy zaalarmowali nas, że w związku z tym usuwane są wszystkie plakaty i banery Rafała Trzaskowskiego.

Od godzin porannych w Zamościu trwają przygotowania do przyjazdu Andrzeja Dudy. Jak już informowaliśmy, ubiegający się o reelekcję prezydent RP swoje ostatnie publiczne przemówienie przed ciszą wyborczą wygłosi właśnie w Zamościu. Do miasta przyjedzie on późnym wieczorem, zaś o godzinie 22:30 na Rynku Wielkim spotka się z mieszkańcami.

Czytelnicy zaalarmowali nas, że oprócz standardowych przygotowań do wizyty, rozpoczęło się usuwanie wszystkich plakatów i banerów konkurenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, czyli Rafała Trzaskowskiego. Jak wyjaśniała nam pani Anna, ekipa nie tylko zdejmowała materiały wyborcze znajdujące się przy uliczkach. Sprowadzony został podnośnik, za pomocą którego zrywała plakaty naklejone na oknach mieszkańców.

Jak nas poinformowano, ze względu na zabytkowy charakter kamienic, zabronione jest umieszczanie na nich jakichkolwiek materiałów w tym reklamowych. Na każdą ingerencję i umieszczenie czegokolwiek w obrębie Starego Miasta zgodę musi wydać konserwator zabytków. W tym przypadku takiej zgodny nie było. Akcja wywołała wzburzenie wielu mieszkańców, którzy w niewybrednych słowach komentowali przygotowania do wizyty Andrzeja Dudy.

WIDEO TYLKO DLA WIDZÓW PEŁNOLETNICH

(fot. Tygodnik Zamojski/czytelnicy, Facebook Rafał Zwolak)

100 komentarzy

 1. Panie Rafale wziąłem się. Teraz już nie . Masz mój glos

  • Nam wszystko wolno, możemy wieszać co chcemy i gdzie chcemy. Żadem pisowski reżim nie będzie nakazywał nam inteligentnym i lepiej wiedzącym co mamy robić. 500+ też bierzemy, a jak zlikwidujemy, to też brać będziemy, tylko w inny sposób i nie takie grosze.

 2. Pożegnanie prezentera Anżeja już wkrótce 😀

 3. Komentarze na poziomie -10. Katolicy przesiąknięci homofobią. Razem ze zwolennikami RT pełni nienawiści do drugiego człowieka. Nienawidzicie jedni drugich. Po co? Zagłosujcie według własnych upodobań i nie krytykujcie innych za odmienne zdanie. Mam nadzieję, że przez wasze uprzedzenia nie będą cierpieć wasze dzieci ( jeśli je macie lub mieć będziecie).

 4. I dobrze osuwać klamce . Dla popularności własna matkę by sprzedał.

 5. Lublinianin Polak

  Pan Rafal z Platformy Obywatelskiej nie nadaje się na Prezydenta Polski. Niestety to nie jest samodzielny człowiek, jest prowadzony za rączkę przez PO, Tuska i p. Sorosa. Widać, ze jego zwolennicy i wyborcy nie przestrzegają żadnych zasad i nawet niszczą zabytki, żeby opublikować jego wizerunek. Stop Roztrzaskaniu Polski

 6. Kochani którzy nienawidzicie swoich rodaków nadarzyła się okazja dowalenia swoim ziomalom którymi gardzicie i nienawidzicie ich.Możemy razem zrobić największą krzywdę jaką można zrobić a wystarczy zagłosować na niemieckiego pachołka tęczowego Rafała Trzaskowskiego.Niech Polacy zaskomlą jak zbite psy.

  • Śmiechu warte. Myślisz, „sprytny” kolego, że to ktoś kupi? 😀 Pewnie tak myślisz. I może niektórzy kupią. Żenada tak czy owak.

 7. Nie dziwię się, że Duda przegra skoro ma tak infantylnych zwolenników. Poczytajcie swoje wypowiedzi i zastanówcie się nad ich poziomem. Tyle w temacie.

 8. A może napiszecie, kto te plakaty powiesił w SWOICH oknach?
  Bo powiesił je pan Zamoyski.
  Tyle w temacie, głąby.
  No może jeszcze:
  ***** ***

 9. Jakiś czas przecież wisiały i nikomu nie przeszkadzały. Jakby wisiały plakaty z dudą to by nie zrywali.

 10. Panie Rafale jesteś p3dałem

 11. pis to stan umysłu

 12. o czym ta dyskusja? a tak propo sprzedam opla….

 13. obłuda !!!!!

 14. Komuna wróciła….

 15. Zakaz zasłaniania zabytków

  Dlaczego nie sprostowano informacji? Mieszkanka już wcześniej dostała upomnienie od straży miejskiej – jest zakaz wieszania czegokolwiek!!! na zabytkach !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7038zł -0.88%
  • GBP 4.9426zł -0.96%
  • EUR 4.4642zł -0.28%
  • CHF 4.1112zł -0.28%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach