Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Do Zamościa przyjedzie Andrzej Duda. Usuwają więc banery Rafała Trzaskowskiego (zdjęcia, wideo)

W Zamościu trwają przygotowania do wieczornego przyjazdu Andrzeja Dudy, który na Rynku Wielkim ma wygłosić ostatnie publiczne przemówienie przed ciszą wyborczą. Czytelnicy zaalarmowali nas, że w związku z tym usuwane są wszystkie plakaty i banery Rafała Trzaskowskiego.

Od godzin porannych w Zamościu trwają przygotowania do przyjazdu Andrzeja Dudy. Jak już informowaliśmy, ubiegający się o reelekcję prezydent RP swoje ostatnie publiczne przemówienie przed ciszą wyborczą wygłosi właśnie w Zamościu. Do miasta przyjedzie on późnym wieczorem, zaś o godzinie 22:30 na Rynku Wielkim spotka się z mieszkańcami.

Czytelnicy zaalarmowali nas, że oprócz standardowych przygotowań do wizyty, rozpoczęło się usuwanie wszystkich plakatów i banerów konkurenta Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich, czyli Rafała Trzaskowskiego. Jak wyjaśniała nam pani Anna, ekipa nie tylko zdejmowała materiały wyborcze znajdujące się przy uliczkach. Sprowadzony został podnośnik, za pomocą którego zrywała plakaty naklejone na oknach mieszkańców.

Jak nas poinformowano, ze względu na zabytkowy charakter kamienic, zabronione jest umieszczanie na nich jakichkolwiek materiałów w tym reklamowych. Na każdą ingerencję i umieszczenie czegokolwiek w obrębie Starego Miasta zgodę musi wydać konserwator zabytków. W tym przypadku takiej zgodny nie było. Akcja wywołała wzburzenie wielu mieszkańców, którzy w niewybrednych słowach komentowali przygotowania do wizyty Andrzeja Dudy.

WIDEO TYLKO DLA WIDZÓW PEŁNOLETNICH

(fot. Tygodnik Zamojski/czytelnicy, Facebook Rafał Zwolak)

99 komentarzy

  1. o czym ta dyskusja? a tak propo sprzedam opla….

  2. obłuda !!!!!

  3. Komuna wróciła….

  4. Zakaz zasłaniania zabytków

    Dlaczego nie sprostowano informacji? Mieszkanka już wcześniej dostała upomnienie od straży miejskiej – jest zakaz wieszania czegokolwiek!!! na zabytkach !