690 680 960

Do kabiny wleciał bąk. Kierowca skręcił kierownicą, po chwili ciężarówka leżała w rowie (zdjęcia)

Znane są szczegóły dzisiejszego porannego zdarzenia drogowego na krajowej 17 z udziałem pojazdu ciężarowego. Jak się okazuje wszystkiemu winny jest…bąk.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątek rano w miejscowości Jeziernia Podbełżec. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do przydrożnego rowu przewrócił się pojazd ciężarowy przewożący drewno.

Funkcjonariusze ustalili, że kierującym ciężarówki był 25-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna tłumaczył, że podczas jazdy niespodziewanie do kabiny pojazdu wleciał bąk. Chcąc go odgonić, niechcący skręcił kierownicą i zjechał na pobocze, co w konsekwencji doprowadziło do wywrócenia pojazdu. Przewożony przez niego ładunek wypadł.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. 25-latek był trzeźwy.

Do kabiny wleciał bąk. Kierowca skręcił kierownicą, po chwili ciężarówka leżała w rowie (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

24 komentarze

 1. Nieodpowiedzialny GOWNIARZ. Zabrać uprawnienia, niech jeździ rowerem.

 2. pan redahtor może doktorat z trzmieli pisać widzę , buhahahahahahahaha

 3. Nie wypisujcie bzdur że nie odpowiedzialny gówniarz albo innych pierdół na temat kierowcy…
  Rozumiem jego zachowanie bo kolega z pracy miał przypadek że jak go ugryzło coś w głowę to zaczął tracić przytomności, zdążył jeszcze zadzwonić w stresie na straż zamiast na pogotowie a Ci zignorowali jego zgłoszenie że stoi przy barierce na obwodnicy jarosławia i traci przytomność, tylko zaczęli mówić mu że niech dzwoni na pogotowie a nie na straż, ten nawet nie zdążył nic im odpowiedzieć tylko zemdlał, ocknął się po 15 minutach a telefon pod nogami leżał. A dyspozytor za przeproszeniem menda nawet zwykłego patrolu nie wysłał żeby sprawdził czy ktoś nie umiera…
  Więc rozumiem reakcję kierowcy że chciał tego bąka odgonić, nikt nie wie z was a może ten kierowca jest uczulony i mógł by również stracić przytomność.

 4. Kierowca uczulony na bąki? To niech tłumik założy pod majty. Jak on przeszedł psychotesty. TO jest dowód na to, że nie powinno się gówniarzy zatrudniać na odpowiedzialnych stanowiskach. Zamiast po nocy bawić się pod kołdrą powinien się wyspać i bąki by się nie śniły. Uczulenie na bąki hahaha.

  • A gdzie jest powiedziane w przepisach że jak ktoś jest uczulony na coś nie może być kierowcą zawodowym, co??
   Psychotesty nie są od badań fizycznych tylko od psychicznych i neurologicznych tak poza tym, a namoże badaniach lekarskich nie badają kierowców pod kontem alergicznym…
   I co może za chwilę kierowca zawodowy będzie jeszcze musiał przechodzić co rok rozmowy z psychologiem, pieprzycie wszyscy jak potłuczeni.
   Sprawdźcie sobie statystyki ile jest wypadków z ciężarówkami w wyniku winny ich kierowcy a ile wiecej w wyniku innego uczestnika ruchu.
   Nie bronię tu nikogo ale też pracuje jako kierowca i gdy widzę co inni kierowcy wyrabiaja na drodze to wszystko woła o pomste do nieba.
   Widać jak siesię znasz na przepisach kto może być kierowcą a kto nie…
   Poza tym kierowca powiedział że Bąk a co to było naprawdę to nikt nie wie, może szerszeń… no chyba że dochodzeniowiec z policji złapał tego winnego robala ?
   Prawie każdy owad po ukąszenia zostawia w ciele jakąś toksyne a nie każdy do końca życia może wiedzieć na co jest uczulony…
   Widziałeś kiedyś kogoś z atakiem anafilaktycznym? Ja widziałem nie raz… Potrafiło człowieka na moich oczach rzucać na ziemi po zwykłym ukąszenia przez jedną małą ose…
   Może Ty jesteś uczulony na małe spokojne i w sumie można powiedzieć bezpieczne pszczółki tylko jeszcze żadna Cię nie ukąsiła i nie wiesz tego, a po jednym ukąszeniu możesz wylądować na kilka dni w szpitalu

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas