690 680 960

Dni Zdrowia w Outlet Center. Bezpłatne badania i porady lekarskie

Badania krwi, pomiary tkanki tłuszczowej oraz pokazy i kursy medyczne – te oraz wiele innych bezpłatnych atrakcji czeka na Was w dniach 7-8 kwietnia w Centrum Outletowym przy Mełgiewskiej 16D w Lublinie.

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Centrum zaprasza wszystkich swoich klientów, aby skorzystali z darmowych badań i porad lekarskich w zakresie profilaktyki chorób serca i nie tylko. Badania, które będzie można wykonać na terenie Centrum to między innymi: badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi, pomiary ciśnienia krwi, masy i składu ciała oraz przesiewowe badanie wzroku. Organizatorzy zachęcają także do udziału w kursach i pokazach medycznych m.in. pierwszej pomocy czy opieki nad niemowlętami.

Partnerami wydarzenia są: sieć przychodni Top Medical, Optyk „Spojrzenie”, Natur House oraz Uniwersytet Medyczny. W ramach współpracy w Centrum pojawi się kilkunastu specjalistów, z których porad będą Państwo mogli korzystać przez dwa dni w godzinach 12.00 – 18.00.

materiał reklamowy

4 komentarze

  1. piechur cyklista automobilista

    Byłem tam w zeszły czwartek-około godziny 11.00 część lokali była pozamykana….czyżby pracownicy jeszcze nie dotarli? czy może niektóre sklepy pracują popołudniami i wieczorem?

  2. Bo część lokali jeszcze jest wolna… Możesz wynająć i sledzić sąsiadów o której do pracy przychodzą 😉

  3. Nie zauważyłam żeby jakieś konkretne sklepy były pozamykane. Za to skorzystałam z badania składu masy ciała 🙂

  4. Tak żałuje że byłam na tej imprezie w OC Lublin… ;(

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas