690 680 960

Dieta pudełkowa na każdy dzień z Heroes Diet

Skuteczne dbanie o linię i odchudzanie nie zawsze przychodzi łatwo – szczególnie teraz, kiedy spędzamy więcej czasu w domu i niestety nasza aktywność fizyczna uległa znacznemu zmniejszeniu. Dbanie o odpowiednią podaż kalorii, zapewniając przy tym organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, okazuje się niemałym wyzwaniem – szczególnie jeśli nie chcemy spędzać na gotowaniu długich godzin. Na szczęście można zadbać o swoje zdrowie łatwiej i szybkiej, np. decydując się na dietę pudełkową.

Dieta pudełkowa – dlaczego?

Być może idea rezygnacji z samodzielnego gotowania wydaje ci się obca albo masz wrażenie, że jest to rozwiązanie dla zamożnych. Możesz obawiać się również, że dietetyczne jedzenie będzie niesmaczne, nudne lub monotonne. Albo po prostu obawiasz się, że zamówienie cateringu dietetycznego będzie obligowało Cię do stałego odbierania zamówionych posiłków o określonej porze, co nie będzie współgrało z Twoim dynamicznym trybem życia? Możesz śmiało czytać dalej – żadna z wymienionych niedogodności w rzeczywistości nie ma miejsca podczas korzystania z cateringu dietetycznego. 

Zdecydowanie się na dietę pudełkową pozwala Ci uwolnić się od ciągłego liczenia kalorii. Zamiast skrupulatnie sumować każdy spożyty w ciągu dnia posiłek (włączając w to wszystkie elementy składowe oraz przekąski), możesz żyć swoim życiem i podczas kolejnego posiłku po prostu odgrzać przygotowane pudełeczko i w kilka minut cieszyć się przygotowanym daniem. Dania zawsze przygotowywane są codziennie, co daje Ci pewność, że jedzenie będzie świeże i urozmaicone, czego nie zawsze można powiedzieć o posiłkach przygotowywanych samodzielnie (często gotujemy na kilka dni, aby zaoszczędzić czas). W pracy, zamiast wychodzić i szukać czegoś nie do końca zdrowego, po prostu wkładasz do mikrofali zawartość pojemnika i jesz – przedłużasz więc niejako swoją przerwę obiadową, szybciej przechodząc do posiłku. 

Catering dietetyczny pozwala również na skoncentrowaniu się w pełni na codziennym życiu – bez mozolnego liczenia kalorii i zastanawiania się, czy możesz pozwolić sobie na kolejny kęs ulubionego dania. Uwolnij się od zliczania białek, tłuszczy i węglowodanów, ważenia i zapisywania, a także zastanawiania się nad swoim zapotrzebowaniem na najważniejsze składniki pokarmowe. Dzięki posiłkom przygotowanym przez profesjonalistów, na podstawie zaleceń dietetyków i bazując na danych od Twojego dietetyka, możesz mieć pewność, że jedząc to, co zostało Ci przygotowane, przestrzegasz diety i możesz oczekiwać założonych rezultatów. 

Dieta pudełkowa – na co zwracać uwagę?

Oczywiście nie każda oferta dotycząca diety pudełkowej będzie zapewniała dokładnie tak samo wysoką jakość. By wybrać najlepszą ofertę, warto kierować się nie tylko ceną, bo to może okazać się złudne i prowadzić do rozczarowania. Firma świadcząca dobrej jakości usługi cateringowe powinna być w stanie elastycznie dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. Nie każdy przecież musi mieć takie same preferencje kulinarne, podobnie jak nietolerancje pokarmowe i wskazania od dietetyka. Oprócz standardowej diety o różnych kalorycznościach powinny być oferowane również warianty przeznaczone dla wegetarian (a nawet wegan), sportowców, osób z nietolerancją glutenu, laktozy, a coraz częściej spotykane są również programy dla mam po porodzie oraz dla dzieci. Codzienne menu powinno być opracowywane na bazie świeżych składników i opracowywane we współpracy z dietetykiem.  

Heroes Diet – postaw na profesjonalistów 

 

Jednym z godnych polecenia zespołów oferujących catering dietetyczny Lublin jest Heroes Diet. Oferują oni 3 lub 5 zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, w których nie zapomniano o tym, że jedzenie powinno nam również smakować. Dzięki współpracy z ekspertami skomponowane dania zapewniają nie tylko wymaganą ilość kalorii, ale również dostarczają organizmowi niezbędne składniki odżywcze, pomagające utrzymać organizm w odpowiedniej formie. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych składników, a podczas produkcji przestrzegane są rygorystyczne normy HACCP, natomiast wykorzystywane urządzenia mają stosowny atest PZH, dopuszczający je do kontaktu z żywnością. 

 

 

Odchudzanie wcale nie musi oznaczać drogi przez mękę i długich godzin spędzonych na liczeniu kalorii i przyrządzaniu posiłków. Można zrobić to znacznie wygodniej i prościej – decydując się na dietę pudełkową i pozwalając, by to specjaliści zajęli się przygotowywaniem i dostarczeniem posiłków dla Ciebie. Wbrew pozorom nie to jest to bardzo drogie rozwiązanie, a decydując się na współpracę z Heroes Diet, masz pewność, że również będzie smacznie, świeżo i zbilansowanie. Nie odkładaj na później decyzji o wzięciu życia w swoje ręce i pozbycia się nadmiarowych kilogramów. Zadbanie o swoje zdrowie i sylwetkę jeszcze nigdy nie było takie proste i jeszcze nigdy nie wymagało tak niewiele wysiłku. Odchudzaj się na luzie i bez uporczywego głodu, bez gotowania i zaprzątania sobie głowy obliczeniami – zdecyduj się już teraz i osiągnij swoje cele w niedalekiej przyszłości. 

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas