Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Diamenty „Forbesa” trafiły do najszybciej rozwijających się firm z naszego regionu

W tym tygodniu w Lublinie odbyła się uroczysta gala, w trakcie której wręczono Diamenty „Forbesa”. Nagrody trafiły do najszybciej rozwijających się firm z naszego regionu.

Diamentami „Forbesa” uhonorowane zostały najszybciej rozwijające się firmy z województwa lubelskiego. Uroczysta gala odbyła się w hotelu Luxor w Lublinie. Wyróżnione na niej zostały firmy, które w latach 2012-2014 uzyskały przeciętny roczny wzrost wartości na poziomie, co najmniej 15 proc. Co ważne, osiągnięciem tym mogło się pochwalić 66 przedsiębiorstw. Jest to spory wzrost, gdyż w ubiegłym roku taki wynik miało 55 firm.

Diamenty przyznano w kilku kategoriach. Ze spółek z przychodami powyżej 250 mln złotych największy wzrost wartości zanotowały: Model Opakowania sp. z o.o., PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. oraz Herbapol Lublin SA.
Z firm średnich, o przychodach od 50 do 250 mln zł wyróżniono: Wentworth Tech sp. z o.o., Hanyang Polska sp. z o.o. i Lemonex SA.

Z kolei wśród małych firm z przychodami od 5 do 50 mln zł Diamenty przyznano dla: BMB sp. z o.o., Glopack sp. z o.o. oraz dla Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno Usługowego Fabel sp. z o.o.

(fot. nadesłane Foto Art Group)
2016-04-09 11:14:43

9 komentarzy

 1. No „diamenty” chwalić się teraz ile na tym rozwoju zyskali wasi szeregowi pracownicy.

  • Dzony co polowal na kanguury

   Znajac zycie szary pracownik zapieprza za najnizsza i niech siecieszy ze ma zaszczyt pracowac w tak zacnej firmie hahaha

  • też o tym pomyślałem, bo w Herbapolu jakiś czas temu były zwolnienia zdaje się, a poza tym ile z tych firm jest w Polskich rekach mnie ciekawi. Ma ktoś informacje na ten temat? 🙂

 2. Chyba „Luxor”. Redakrorzy, znawcy, mistrzowie pióra.

 3. garba dostali

 4. A gdzie MPK Lublin? Wśród tych znamienitych osobistości zabrakło pana prezesa!

 5. Tak, tak, płacą 1850zł super firmy..

 6. To fakt wszędzie 1850 zł na rękę no i coś tam pod stołem.
  BEZ ZNAJOMOŚCI.
  Witamy w Lublinie.,, Miasto Inspiracji ” Układów i studentów 🙂
  Mają kupę kasy, ale co z tego ? jak nie płacą a to zwykli ludzie zarobili na nich. Gratuluję Pracownikom bo włożyli ciężką pracę. Reszta to ,,przyroda”