Dacia zderzyła się z audi, jedno z aut dachowało. Sprawca był pijany (zdjęcia)

Pijany kierowca doprowadził do zderzenia dwóch aut na jednym z lubelskich skrzyżowań. Auto, którym się poruszał dachowało. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 23 na al. Solidarności w Lublinie. Na rondzie Kuklińskiego, czyli skrzyżowaniu z ul. Lubomelską, zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i dacia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący dacią mężczyzna jechał al. Solidarności od strony Warszawy. Wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z audi, którego kierowca zjeżdżał z ronda. Wytrącona z toru jazdy dacia dachowała.

Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, iż sprawca zdarzenia był pijany. Miał on 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Będzie musiał również pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Kara jak najbardziej sprawiedliwa. Więcej na pewno nie będzie jeździł po alkoholu 🙂 …. no chyba, że wariat 🙂

  • Gondol Jerzy z Nadwisły

   Więcej po alkoholu nie będzie jeździł, również dlatego, że nie będzie miał czym, a na inny pojazd nie bardzo go będzie stać.

 2. Ale trzeba przyznac, ze pijus ma szczescie, ze nikomu nic sie nie stalo. Zaplaci koszty naprawy, zaplaci grzywne, dostanie kare w zawiasach i juz. Farciarz stulecia.

 3. Ileż to dziennie tych gnid porusza się na drogach, a PiSiory tylko gadać potrafią że się za to wezmą… chyba jeszcze kilka rodzin z dziećmi musi zginąć żeby coś zrobili

  • Gdy rządzili POpaprańce z ZSL-em, to tego problemu nie było? A może dawniej, za SLD na drogach nie było pijanych kierowców? Wg Ciebie w jakich latach i przy okazji rządów której partii ten problem nie występował?

   • Quwerty, „tt” – żaden rząd nie ma ochoty na zrobienie „coś z tym”, chociażby dlatego, że i oni jeżdżą „na bani” nieźle nachlani.
    Sami sobie koło 4 liter nie będą robić…

   • Podpis elektroniczny

    Inni nie mówili pod publiczkę że coś z tym zrobią , a PiS przy każdej okazji od kilku lat tylko chlapie dziobem że skończą z tą patologią.

    • no właśnie „inni” nic nie robili !!! tu jest pies pogrzebany! Może jeśli chodzi o pijusów pis jeszcze nie zrobił. Ale! obiecał i dał : + 500, + 300, bon na wakacje, obniżył wiek emerytalny, kilka razy podnosił płace min. , podwyżki dla emerytów, 13-tki dla emerytów, i jeszcze parę innych obietnic wyborczych które SPEŁNIŁ ! a co zrobiły komuchy, peło i ludowcy dla ludzi? NIC absolutnie nic! tylko chapali dla siebie by żyło się lepiej kolesiom! .. nie jestem za pisem, ale co trzeba im przyznać przynajmniej spełnili obietnice…. i dlatego są wybierani na kolejne kadencje. zdobyli po prostu ZAUFANIE ludzi.

     • Podpis elektroniczny

      Dodaj jeszcze mega inflację której nie zapowiadali a zrobili i się z tego ciesz.

   • Do tt-byli zawsze, ale nie stać ich było na samochód.
    Dlatego było bezpieczniej. Teraz patologia ma narzędzie do zawijania.

 4. Błąd w druku chyba. Jest > ” Na szczęście nikt nie ucierpiał ” . Powinno być > Na nieszczęście pijus nie ucierpiał .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!