Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa dachowania na drogach powiatu bialskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala

Pogarszające się warunki na drogach i nadmierna prędkość przyczyniły się do dwóch groźnych zdarzeń drogowych na terenie powiatu bialskiego. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 8 w miejscowości Grabanów. Jak wstępnie ustalili bialscy policjanci, 34-latka kierująca oplem, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Kierująca doznała urazu kręgosłupa i trafiła do szpitala.

Z kolei tego samego dnia przed godziną 10 w miejscowości Nosów, 34-latka kierująca audi, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł on z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Siedlcach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do obu wypadków przyczyniło się niedostosowanie prędkości samochodu do warunków atmosferycznych panujących na drodze. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tych zdarzeń. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

68-96621

68-96622

68-96620

2016-11-30 06:53:39
(fot. Policja Biała Podlaska)

5 komentarzy

 1. Trudno rozstrzygnąć która miała więcej szczęścia, ale jeśli obie zasłabły…albo zasnęły…
  Co mądrzejsi na tym forum twierdzą, że zarówno zasłabnięcie, jak i zaśniecie, każdemu sie może przydarzyć.
  Ale uprawianie akrobatyki tylko miszczyniom.

  • Figofago A teraz sniadanie i do szkoly bo szlaban bedzie

  • trzeba wiele tys km przejechac aby na letnich po lodzie na prostej dac rade ,czasem trzeba zostawic auto i isc na piechote.czasami 150 po miescie smigalem jak wyscig z zydem ale byl ostatnio taki hardcore ze zostawilem auto na parkingu i z buta dalej.szkoda auta choc warte 4tys .niby 4 wartosc rynkowa ale nie zmienilbym za takie za 100 kwestia wartosci jakie daje auto a nie rynek

 2. Oba zdarzenia miały miejsce w poniedziałek a nie wczoraj

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   Poproś jeszcze o dokładne podanie czasu.
   Najlepiej tak jak podają w radiu o 12 w południe – do pół sekundy. 🙂

Z kraju