690 680 960

Dachowała mazdą w rzece. Wcześniej przebiła bariery na moście (zdjęcia)

W nietypowy sposób zakończyła podróż młoda kobieta, która jadąc lokalną drogą straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowało w rzece.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Przewłoka koło Parczewa. Dachował tam samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Parczewa i Jasionki, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstepnie ustalono, kierująca mazdą młodą kobieta jechała drogą gminną. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w bariery na mości i wpadło do rzeki przewracając się na dach.

Kobiecie udało się samodzielnie wydostać z pojazdu. Trafiła pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Jasionka)

9 komentarzy

 1. To z ” libida ” kłęby pary buchneły😃😃😃,ostudzi na jakiś czas hormony.

 2. Wniosek jest prosty, jakby jechała wolniej to by tego zdarzenia nie było.

 3. prędkość + smark = kąpiel w rzece …
  to już drogowy banał … szkoda słów

 4. Inny wniosek jest taki, że jakby jechała szybciej to by przeskoczyła rzekę i spokojnie pojechała dalej.

 5. Ciekawe jakąż to szybkosć rozwinęła owa niewiasta ,na tej wąskiej gminnej „drodze ” …w każdym badż razie nikt nie zginął to bilingów jej w tel nie będą sprawdzać …ciekawe czy jak ktoś ginie , czy sprawdzają ?….i czy to może być „okolicznosć obciązająca ” ?…szczerze to watpię…moze gdzieś w normalnym kraju ale nie u nas ….

 6. jeden sms a tak wysoko podniósł jej abonament hehe

 7. rozrywkowa babka… no co?

 8. Ona to potrafiła

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas