690 680 960

Cztery osoby ranne po wypadku na krajowej 74. Zderzyły się dwa auta

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu ponownie zakończyło się poważnym wypadkiem. Tym razem w Annopolu.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 16:10 w Annopolu. Na wyjeździe w kierunku Kraśnika zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak nas poinformowano, na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ulicą Stępnia, kierująca osobowym volvo, jadąc drogą krajową, wykonywała manewr skrętu w lewo. Jednak wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka volkswagenie. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Autami podróżowało łącznie pięć osób, cztery w pasacie i jedna w volvo. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 11 miesięcy i 9 lat, zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy byli przytomni i ze wstępnych badań wynika, ze nie doznali poważnych obrażeń ciała.

W miejscu wypadku funkcjonariusze kraśnickiej drogówki ustalają okoliczności oraz dokładne przyczyny wypadku. Jeden pas jezdni jest całkowicie zablokowany. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19-tej.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelników. Wojtek,Krzysztof – DZIĘKUJEMY!(fot. nadesłane)
2014-07-13 18:10:35

13 komentarzy

 1. Ile on zapierdzielał że aż mu koło urwało w tym vw? Ludzie trochę rozsądku, może warto zwolnić co?

  • Koło? Przecież on jakieś 100m od miejsca zdarzenia wylądował, na pewno 90km/h nie miał, Wy sami się prosicie o tragedie z taką jazdą.

  • Kolego nie musiał szybko jechac aby koło urwac ja mialem zderzenie boczne z predkoscia 30 km/h i co trzeba zapierdalac ?

  • Bez przesadyzmu, jeżeli jechał nawet koło 90km/h to przy takim uderzeniu auto nie przyjmuje na siebie prędkości tylko rozrywa drugie auto i ciśnie dalej, jeżeli koleś zdążył nacisnąć hamulec to i tak po odbiciu i wpadnięciu do rowu nie zwolni jak na asfalcie. Passat stoi jakieś 50m za skrzyżowaniem, więc nie miał dużej prędkości. To nie było zderzenie czołowe, tylko uderzenie pod kątem w róg auta i stąd takie uszkodzenia.

 2. Ile za ten filtr powietrza od volvo?

 3. Przyznać się który ze strażaków podpierniczył znaczek passata z grilla? No już…

 4. a ta bmka to rozumie policja tak?

 5. to bmw to jeden z nielicznych kierujących który zatrzymał się i wysiadł w celu pomocy osobom poszkodowanym inni kierujący na widok zdarzenia drogowego zawracali na jezdni i odjeżdżali. Ludzie trochę wrażliwości dla drugiego człowieka!!!

 6. jak by to było Tico albo Cienkus to już by nie żyli

 7. Cieć z Lubartowskiej

  A ja cieszę się, że ten rów tam istnieje. Spełnił role hamulca awaryjnego i zboże rosnące za owym „hamulcem” nie ucierpiało. Strat nie ma, chleb nie podrożeje.
  I taki jest pozytyw na tle tego wypadku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku