690 680 960

Cztery osoby poszkodowane w zderzeniu trzech pojazdów, w tym ciężarówki (zdjęcia)

We wtorek po południu w Szczekarkowie doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch pojazdów osobowych. W wypadku ucierpiały cztery osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15 na drodze wojewódzkiej nr 815 w Szczekarkowie w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Parczew. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów – ciężarówki oraz dwóch osobówek.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Brzezin, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 17:30. Ruch pojazdów w rejonie zdarzenia odbywa się równoległą do drogi wojewódzkiej drogą serwisową.

(fot. PSP Lubartów)

10 komentarzy

 1. Nie na temat. W Polsce nie ma zwyczaju ani chyba paragrafu na to, aby samochody wyjeżdżające z placu budowy na drogi publiczne -miały tam myte i czyszczone opony z błota gruzu i innych zanieczyszczeń. Wjeżdżają te ciężkie samochody z brudnymi zabloconymi oponami ze żwirem i piachem i niszczy się nawierzchnia dróg. W Niemczech samochody z placów budowy wyjeżdżają na drogę z czystymi kołami.

  • Pod tym względem to Polacy dopiero co z drzew zeszli 😆

   • W Lublinie widziałam jak kierowca mył koła przy wyjeździe z placu budowy,także coś zaczyna się zmieniać

  • Kilka ładnych lat temu jak woziliśmy less na budowę osiedla Wiktoryn to przy wyjeździe z placu budowy był zatrudniony myjkowy i żadna ciężarówka nie wyjechała z placu bez mycia kół …także zależy od zarządcy i jego dbanie lub zaniedbanie

  • Mylisz się , jest taki przepis .
   91 Kodeksu wykroczeń stanowi, że: kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

 2. Brawo Patrycja OSP Brzeziny

 3. Słaby z ciebie trol. I po ortografii widać, że nie Polak. Rosjanin ? Niemiec ? Czy inny przebieraniec ?

 4. Co tu ustalać? Patelniarz psychopata w fona się zapatrzył i bum gotowe. Toż to u nich norma, plus pośpiech by jeszcze jeden kurs zrobić.

 5. Zawsze ten kto najeżdża na tył jest winny. Z plam na drodze wynika że gdyby VW nie było audi by ucierpialo. Duża siła uderzenia.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina
175. rocznica urodzin Bolesława Prusa