Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie volvo z autem dostawczym. Poszkodowani uwięzieni w pojeździe (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga z Rudnika do Wysokiego. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12:40 w miejscowości Zakrzówek w powiecie kraśnickim. Na drodze wojewódzkiej nr 842 Rudnik – Krasnystaw zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Zakrzówka i Kraśnika, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nas poinformowano, w wypadku brały udział osobowe volvo i samochód dostawczy jednej z firm kurierskich. W wyniku zderzenia trzy osoby podróżujące volvo: dwie kobiety i małe dziecko, zostały uwięzione we wraku pojazdu. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego, aby je ewakuować.

Łącznie w zdarzeniu poszkodowane zostały 4 osoby. Pięcioletnie dziecko, nieprzytomne, zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Pozostałych poszkodowanych karetkami odwieziono do szpitali. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czołowe zderzenie volvo z autem dostawczym. Poszkodowani uwięzieni w pojeździe (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

58 komentarzy

  1. I to jest wspaniała wiadomość podobno 3 doby są najgorsze wiec wszystko na dobrej drodze .