Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie volkswagena z peugeotem. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj w miejscowości Józefin doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło wczoraj około południa w miejscowości Józefin w gminie Chełm. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf 48-letni chełmianin na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia chełmianka.

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka peugeota, kobieta została przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

(fot. Policja Chełm)

3 komentarze

  1. W tym przypadku, szczęście w nieszczęściu polega na tym, że nasze służby ratunkowe, straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja się nie nudzą, mają zajęcie i sens istnienia

  2. Odpowiedzialny jest ten, kto ustalił termin tego rajdu na grudzień. Czy na prawdę nie ma lepszych okresów roku do ścigania się starymi gratami po okolicznych wioskach?

  3. Te zakręty nie jednego kierowcę lub kierowniczkę ( nie wiem jaka jest nazwa damska) szczególnie zimowa porą. Nie pierwsi i nie ostatni. Parę zakrętów jest tam i w kierunku kamienia koloni

Z kraju