Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie pojazdów na trasie Janów Lubelski – Frampol. Są utrudnienia w ruchu

W piątek przed południem na drodze krajowej nr 74 doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Dzwoli w powiecie janowskim, na trasie Janów Lubelski – Frampol. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 74.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie w rejonie wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14:30.

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

 1. Ha Ha (nie mylić z "cha")

  Jak są utrudnienia w ruchu tzn. że straż jest na miejscu i oczywiście zgodnie z procedurami postawili swoje wozy byle jak, na ukos i w porzek drogi.
  Jak mi tu uświadamiano (nie przebierając w słowach) że to dla ich bezpieczeństwa.

  • Jest i forumowy obstrukcjonista, znawca pracy strażaków i wszelkich służb, pewnie nie dostałeś się do straży bo się bałeś na drabinę wejść i teraz masz używanie w komentarzach hahahaha śmieszysz mnie hahahaha czy może strażaki w dzieciństwie z windy zatrzaśniętej nie wyciągnęły na czas i siurnołeś po nodze hahahahha?

   • Ha Ha (nie mylić z "cha")

    Pisałem tu o obowiązujących zwyczajach i procedurach, a nie o mojej chęci, lub niechęci do czegokolwiek, cymbale.

 2. Tam są zdradliwe pagórki dla „miszczów” wyprzedzających wszystko co się rusza, a policja od jakiegoś czasu tam nie suszy jak kiedyś gdy często można było trafić na suszarkę.

 3. Wiadomo wioha.

Z kraju