690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na drodze powiatowej (zdjęcia)

W piątek rano na drodze powiatowej pomiędzy Skrobowem a Mieczysławką doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut droga była zablokowana.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 7 na drodze powiatowej pomiędzy Skrobowem a Mieczysławką w powiecie lubartowskim. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch pojazdów.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków z Lubartowa i Brzezin stwierdzono, że dwa samochody osobowe, którymi podróżowali tylko kierowcy zderzyły się czołowo na łuku drogi w miejscowości Wola Mieczysławska.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym do czasu przybycia zespołów ratownictwa medycznego. W zdarzeniu poszkodowani zostali kierujący pojazdami. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. PSP Lubartów)

15 komentarzy

 1. Jak zwykle lubelaki nie potrafią jeździć!!!

 2. Naście lat różnicy w projektowaniu samochodów – Audi 90 B4 z lat 80-tych, kontra Yariska z końca lat 90-tych…

  • Ktoś mógłby pomyśleć, że film historyczny kręcą. Co prawda historia współczesna, ale z przełomu wieku/milenium. Ćwierć wieku to całe pokolenie.

  • Co Ci z wieku aut . Tutaj przydałby się dojrzały wiekiem staz za fajerą . A tak rutyna powiodła ich do szpitala .

   • Widać wyraźnie, że nawet 20-letnie guffienko segmentu B jest bezpieczniejsze niż starszy od niego o dekadę wiejski bolid segmentu D.
    Ot co.
    Gdyby ten z Toj-Toja zapiął był pasy, to pewnie nic by mu nie było… a tak przybił „czółko” z szybą, a klatą wszedł kontakt z kierownicą najwyraźniej.

 3. Komentarz na komentarzu. Na forum 100 razy więcej emocji budzi kobiecina jadąca rowerem po chodniku.

 4. Chyba wąska droga była ,po co zwalniać i jechać dwójką ,jak można piątką zasuwać

 5. Niestety audi kiepsciutko wyszlo na tym crasch -tescie …mam taką 80 tke i widze że czas robi swoje ,mimo że ocynkowane cale nadwozie ,to podłużnice słabiutko wyglądają w miejscu gdzie są narażone na chlapanie wody z przednich kół…efekt jak widać na zdjeciach ,audi zlożyła się jak jakiś indyjski wynalazek samochodopodobny ,a yariska dach i słupki prawie nietkniete .Takze pomijajac już fakt który z kierowców nie ogarnął zakrętu ,to wolał bym siedzieć w tej Toyocie niż w swoim audi podczas tego dzwona

 6. Głupota nie zna granic. Kierowca Audi się doigrał. Jechał zdecydowanie za szybko i to na takim zakręcie. Ostry zakręt i słaba widoczność poprzez zarośla. Współczuję tylko kierowcy z Yaris.

 7. Sąsiadka a skąd Pani Wie czy kierowca audi jechał za szybko ? Ma Pani jakiś monitoring? Była Pani świadkiem? Nic nie jest napisane też czyja to była wina. Niech Pani nie osądza, bo niedługo ktoś może Panią osądzić.

 8. kierowca audi doigral sie swojego glupiego zachowywania sie swoja jazda. pan/i Asystent chyba sobie nie zdaje sprawy jak kierowca tego auta mocno przekracza predkosc 🙂 powinni zaktualizowac i podac wiecej informacji aby kazdy wiedzial jak wygladala sytuacja 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas