Czołowe zderzenie dwóch aut, są ranni. Droga jest całkowicie zablokowana

Kolejny groźny wypadek na drodze krajowej nr 12. Tym razem na odcinku Lublin – Chełm zderzyły się dwa auta. Trasa jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać minimum 3 godziny.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:50 w miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim. Na drodze krajowej nr 12 Lublin – Chełm czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, dwie osoby zostały ranne i przetransportowano je do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Dla pojazdów osobowych wyznaczono objazd drogami lokalnymi.

Ciężarówki w Dorohuczy kierowane są drogą wojewódzką nr 838 do miejscowości Głębokie, następnie drogą krajową nr 82 do Wólki Cycowskiej. Dalej drogą wojewódzką nr 841 do miejscowości Horodyszcze, skąd drogą wojewódzką nr 812 do Chełma.

Utrudnienia mają potrwać minimum 3 godziny.

(fot. nadesłane – Bartek)

3 komentarze

  1. Guzik prawda. Ciężarówki jadą przez sam środek Siedliszcza.

  2. No i co z tego??

  3. No i jado z tamtej strony to chyba logiczne, nie? Jakby była zablokowana to by nie jechali stamtond. Nie odzywaj się jak nie wiesz o co kaman.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew