Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Co chwila hamowała i przyśpieszała. Nietrzeźwa 18-latka uszkodziła latarnię i wjechała w żywopłot

Jechała audi, co chwilę hamując i przyśpieszając. W końcu zjechała na pas zieleni i uderzyła w żywopłot. 18-latka siedząca za kierownicą audi miała ponad 2 promile alkoholu.

W poniedziałek wieczorem zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierująca audi poruszająca się ul. Włościańską w Zamościu może być nietrzeźwa.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że młoda kobieta siedząca za kierownicą audi zjechała z ulicy na pas zieleni, wjechała w żywopłot i zygzakiem kontynuowała jazdę, co chwilę hamując i przyśpieszając. Samochód zatrzymał się na końcu ulicy.

Policjanci interweniujący na miejscu zatrzymali kierującą audi. Jak się okazało, 18-latka z Zamościa miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy był również 53-letni pasażer osobówki, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Wkrótce 18-latka stanie przed sądem i odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Jazda na podwójnym gazie to nie jedyne przewinienie młodej kobiety, 18-latka siadła za kierownicę nie mając do tego uprawnień, a po drodze uszkodziła także uliczną latarnie.

(fot. Policja)

11 komentarzy

 1. No tak, uszkodziła latarnię, gdzie ona teraz będzie stała, żeby zarobić na grzywnę.

 2. Córka i łojciec? Czy starszy partner…

 3. No co córka zawsze trochę trzezwiejsza od taty…

 4. Zawsze powtarzam. PiS rozpił suwerena jak dziedzic pańszczyźnianego chłopa

 5. Prawilny obywatel

  Chamówa to chamowała…

 6. Włosciańska. Nazwa ulicy wiele wyjaśnia…

 7. aŁdi. A jakże by inaczej.

 8. Morał z tego taki, że jak masz jeździć po pijanemu to lepiej prawka wcale nie robić bo przynajmniej nie mają wtedy co zabrać

 9. Oblewała ostatnie 500+?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo