Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne na obwodnicy Lublina (zdjęcia)

Na obwodnicy Lublina występują utrudnienia z przejazdem w Marysinie. Pojazd ciężarowy uderzył tam w barierę energochłonną.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w Marysinie na drodze S12, na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzłem Lublin Rudnik. Jak informują służby drogowe, pojazd ciężarowy z naczepą uderzył tam w bariery energochłonne na pasie rozdziału.

Zablokowany jest obecnie lewy pas ruchu w kierunku Chełma/Zamościa oraz lewy pas w kierunku Warszawy/Radomia/Rzeszowa. Ruch odbywa się pozostałymi pasami ruchu.

Przewidywany czas zakończenia utrudnienia około godz. 15. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne na obwodnicy Lublina (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

  1. Wjeżdzasz na obwodnicę a tam wścieklizna.

  2. Trzy pasy i jeszcze mu mało

  3. Łot saszka nie podumał

  4. Dlaczego w tym kraju nie dochodzi się przyczyn takiego „zjechania ” ? Przecież to nie wydarzyło sie bez przyczyny i może wydarzyć się znowu ,tym razem z ofiarami smiertelnymi .Ale co tam ….. Dopiero jak kogoś taki zabije ,to się rozpocznie „procedury ” a tak ,nie ma się czym przejmować ,mandacik dla kierowcy i nie ma sprawy .Chory kraj ,chore prawo ,chore procedury .Zero prewencji ,dopiero jalk wydarzy się targedia to wielkie larum …akcja „bus ” albo inna chora akcja pod publiczkę

  5. Wydaje mi się że mu opona wystrzeliła

  6. kierowca masz racje zero prewencji, tam czasem ktoś 1 strzałem zabije człowieka powie się że diler, ale domu nie sprawdzi. masz racje policja nic nie robi, dopiero jak ktoś kogoś zabije chyba że policjant to wtedy mogą się i narkotyki znaleźć koło zwłok a nie przy zwłokach. takie to normalne. sprawdźmy co się stało, no chyba że auta sop rozwalą z 10 aut wtedy jest spoko bo jaro jedzie to można mu, wtedy nie ma co sprawdzać. wystarczy że saszka powiedział że osobówka nagle zjechała na prawy pas przed maskę i odbił żeby nie uderzyć.

Z kraju