690 680 960

Ciało kobiety w wannie. Policjanci ustalają okoliczności śmierci kobiety

Krasnostawscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 63-latki. Ciało kobiety zostało znalezione w łazience w wannie.

W minioną niedzielę w Krasnymstawie w jednym z mieszkań przy ul. Piekarskiego zostało odnalezione ciało 63-latki. Na zwłoki kobiety natrafiła córka, która przyjechała w odwiedziny. Ciało leżało w wannie.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci kobiety.

Sprawdzane jest m.in. czy nie doszło do zaczadzenia 63-latki. Wstępnie nic nie wskazuje na udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która da odpowiedź, co było przyczyną śmierci mieszkanki Krasnegostawu.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Dzisiaj dzień babci , jutro dziadka . Może tak ” kochani wnukowie ” zamiast kwiatka , zasponsorować dziadkom czujnik czadu . Z pewnością w nie jednej rodzinie przydałby się taki prezent . Ok. 100 zł nie majątek .

  2. Jej życie prawdopodobnie kosztowało około 100zł

  3. Tyle osób ginie i nikt nic nie robi w temacie piecyków gazowych. Trzeba towarzystwo przewentylować- dosłownie, specjaliści od czadu w teren! Tu drony na nic!

  4. Te piecyki gazowe do podgrzewania wody w łazienkach ,powinny być zdemontowane i wprowadzony zakaz ich używania skoro ludzie nie mogą zrozumieć ze do prawidlowej pracy każdy taki gazowy „piecyk” podgrzewacz musi mieć dopływ swieżego powietrza i i odpływ spalin ,to mus to skasować ,bo co jakiś czas będzie podobna tragedia …nie mówię ze w tym przypadku winny był piecyk ale to tak apropo …

    • Wszystkie samochody powinny być zezłomowane,skoro ludzie nie rozumieją że do prowadzenia auta należy używać mózgu.

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas