Ciągnik rolniczy przewrócił się na ul. Krężnickiej. Kierowca starał się zatrzymać maszynę

Nietypowe zdarzenie miało miejsce dzisiaj przed południem w Lublinie. Na jednej z ulic przewrócił się ciągnik rolniczy.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 9:50 na ul. Krężnickiej w Lublinie. Przewrócił się tam ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna jechał w kierunku ul. Janowskiej. Do ciągnika podpięte były dwie przyczepy załadowane zbożem. Kierowca dostrzegł, że poruszające się przed nim audi zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. Nie chcąc uderzyć w jego tył zaczął hamować i manewrować maszyną, w wyniku czego ta uległa przewróceniu – wyjaśniał nam Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca ciągnika nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Na czas ustawiania maszyny na koła, przejazd w obu kierunkach był całkowicie wstrzymany.

2018-08-01_11.05.09

.2018-08-01_11.04.46

2018-08-01 12:22:08
(fot. nadesłane)

22 komentarze

 1. to jakaś PLAGA! Kolejny idiota, który nie zachowuje odstępu od poprzedzającego pojazdu pozwalającego na zatrzymanie się bez niepotrzebnych perturbacji…
  To samo dotyczy wszystkich, także półmózgów którzy zostali kierowcami zawodowymi w ostatnich 10-15 latach. Siedzi taki kretyn na zderzaku w terenie zabudowanym, gdzie wszystko może się zdarzyć, dzieciak biegnący za psem, piłką etc ale co tam, półmózg tego nie przewiduje, nie ma takich zdolności, zanikły w drodze ewolucji.

  Ten z tego traktorka również był z tych kretynów, którzy nie przewidują, że pojazd inaczej zachowuje się z podpiętym agregatem, czy beczką z gnojowicą, a inaczej z dwom przyczepami pełnymi ziarna… półmózg musi się dopiero przekonać, na własnej skórze jak działają prawa fizyki.

  • Ale żeś powiedział polać Ci……
   a później to dać w ryj za Twoje bez sensu wypowiedzi. Pojeździj trochę takim sprzętem i dopiero się wypowiadaj.

  • Kolejny idiota. Dobrze powiedziane. Audi ma ABS, ESP i inne bajery przy swojej masie. Ciągnik z dwoma przyczepami przy swojej masie tego nie posiada, do tego dochodzi bezwładność. Drogi hamowania jakże różne przy sprawnych hamulcach. Szacun dla traktorzysty, że nie rąbnął pedała w kufer bo zagrożony byłby pieszy, który w dobrej wierze wszedł na pasy. Położył ciągnik bo tylko tyle mógł zrobić, podobnie jak to czynią motocykliści. Epitety ,,idiota”, ,,półmózg”, ,,kretyn” pasują do ostro hamujących bez uzasadnienia przed pojazdami o dużej masie, zachęcam do spróbowania!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL