690 680 960

Chełm: Pobili i ukradli telefon komórkowy oraz bluzę. Odpowiedzą za rozbój

Mężczyźni zaatakowali idącego chodnikiem mieszkańca Chełma. Pobili go i skradli telefon komórkowy oraz bluzę. Następnie oddalili się w nieznanym kierunku. Dzisiaj zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

– Do zdarzenia doszło w drugiej połowie marca wieczorem na jednym z osiedli w Chełmie. Idący chodnikiem 29- letni mieszkaniec miasta został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu napastników. Mężczyźni bili go i kopali po całym ciele. Następnie skradli mu telefon komórkowy i bluzę, po czym oddalili się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego chełmskiej komendy. Oszacował wartość strat na łączną kwotę 500 złotych – informuje mł. asp. Ewa Czyż z Chełmskiej policji.

Policjanci zajmujący się tą sprawa ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 28- letni mieszkaniec gminy Kamień. Mężczyzna ten był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz wolności. Odbywał też karę pozbawienia wolności. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

2014-03-28 15:34:22
(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…