690 680 960

Chcieli zobaczyć jak „gasną światła”. Dwóch studentów spowodowało straty na około 20 tys. złotych

Dwóch młodych mężczyzn usłyszało zarzuty uszkodzenia 18 szaf kablowych i jednej gazowej. Zatrzymani tłumaczyli swój czyn tym, że chcieli zobaczyć „jak gasną światła”.

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Dwóch młodych mężczyzn, będących po alkoholu, podczas drogi powrotnej do domu zapragnęło zobaczyć jak „gasną światła”.

Mężczyźni zaczęli kopać w szafy kablowe znajdujące się przy ulicy. Wartość strat jakie spowodowali to około 20 tys. złotych. Po kilku tygodniach 19 i 20-latek zostali zatrzymani i dowiedzieli się, że popełnili przestępstwo.

Mieszkańcy gminy Tomaszów Lubelski wkrótce za swój czyn odpowiedzą przed sądem. 19-latek był już karany wcześniej dla 20-latka był to pierwszy raz. Obaj usłyszeli po kilkanaście zarzutów za wybryk chuligański polegający na uszkodzenie mienia.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. To tak w zamian zajęć laboratoryjnych przyszłych inżynierów, czy ćwiczeń przyszłych prawników?

 2. studenci bez mózgów, w dodatku karani. kwiat narodu…
  kogo oni teraz przyjmują na uczelnie wyższe!

  • Przeciez nie mieli napisane na czole ze sa wandalami i cymbalami. A teraz gdy panowie sie ujawnili, to zostana wyrzuceni z uczelni. Poza tym przerwana kariera naukowa to dla nich najmniejszy problem. Niech szukaja dobrego adwokata, bo za taki wandalizm moga pojsc do pierdla, a tam takie studenciki beda mialy przechlapane, gdy wpadna komus w oko.

   • I zwlaszcza ten karany 19-latek niech sie mocno trzyma. Nie zazdroszcze chlopaczkowi.

 3. Nie mogli „rozpruć”tych skrzynek i nasikać do nich??

 4. Niech zaplaca te 20 tysiakow za straty i niech uczelnia wywali tych jelopow, ale do wiezienia nie ma co ich wsadzac. To sa jedynie glupki, a nie zadni przestepcy.

 5. To zobaczą niedługo hehe jak po 22:00 na pawilonie gasną światła:)

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas