690 680 960

Chciał ochronić działkę przed bobrami. Nie żyje mężczyzna i jego pies

Trwa śledztwo w sprawie śmierci mieszkańca gminy Izbica, którego znaleziono martwego na jednej z posesji. Najprawdopodobniej został porażony przez skonstruowane przez sąsiada urządzenie do odstraszania bobrów.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w sprawie śmierci mieszkańca miejscowości Ostrzyca w gminie Izbica. Na początku ubiegłego tygodnia na jednej z posesji znaleziono zwłoki mężczyzny. Obok niego leżał też martwy pies. O wszystkim powiadomieni zostali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzili oględziny działki.

Jak się okazało, wstępną przyczyną śmierci 60-latka oraz należącego do niego psa było porażenie prądem. W pobliżu znajdowało się urządzenie, tzw elektryczny pastuch. Wykonane było ono domowym sposobem najprawdopodobniej przez sąsiada ofiary.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna miał je skonstruować aby odstraszyć wchodzące na jego działkę bobry. Zabiło ono jednak spacerującego wraz z psem sąsiada. Obecnie prowadzone są w tej sprawie czynności. Śledztwo toczy się w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

(fot. archiwum – zdjęcie ilustracyjne)

23 komentarze

 1. CO?! Nieumyślne powodowanie śmierci bo zamontował sobie na działce coś od czego nieświadomy i nieproszony gość zginął?!

 2. stosunkowo dużo u nas idiotów

  to z tym kotem to dobre jest, jeśli to prawda to potwierdza się moje twierdzenie , że na lubbelszczyźnie po ruskim zaborze zostało osobników ułomnych całe mnóstwo.
  Jak ten debil co wymontował zbiornik lpg by było taniej na badaniu technicznym , później pojechał na orlen i zatankował ….

 3. A to dobre .. spacerujący sasiad z psem po cudzej ogrodzonej posesji ?

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas