Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chcesz mieć na przystanku biletomat. Zgłoś to do ZTM-u

Tylko niecały tydzień mają mieszkańcy Lublina na zgłoszenie swojej propozycji miejsca, gdzie mają być ustawione biletomaty.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozważa zwiększenie ilości urządzeń do sprzedaży biletów, które stoją na ulicach Lublina. Jednak ze względu, że urządzenia te służą tylko i wyłącznie pasażerom, to do nich będzie należało zaproponowanie miejsc, gdzie biletomaty są potrzebne. – Do 16 grudnia czekamy na opinie i sugestie co do ewentualnych nowych lokalizacji urządzeń- wyjaśnia Justyna Góźdź, rzeczniczka Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Jednak jak dodaje, nie oznacza to, że w każdym zaproponowanym miejscu pojawią się biletomaty. Wszystkie propozycje zostaną dokładnie przeanalizowane, sprawdzone zostanie jak dużo pasażerów korzysta z danego miejsca oraz dostępność do prądu i kwestie własnościowe terenu, które to decydują czy można będzie zainstalować urządzenie w danym miejscu.

Obecnie pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej maja do dyspozycji 35 urządzeń do bezobsługowej sprzedaży biletów. Automaty zostały zlokalizowane głównie w ścisłym centrum, oraz także na osiedlach. Jeden z nich ustawiony został także w Świdniku, tuż po uruchomieniu dziennej komunikacji miejskiej pomiędzy miastami.

Propozycje lokalizacji można przesyłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] do 16 grudnia 2013 roku

(fot. lublin112)
2013-12-09 19:28:23

Komentarze wyłączone