690 680 960

Centymetry od zderzenia i idealny komentarz radiowy (wideo)

Dwa dni temu na jednym ze skrzyżowań w Puławach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Gdyby nie przytomność umysłu kierowcy jadącego ul. Kołłątaja doszłoby do zderzenia, z pojazdem poruszającym się ul. Pustą. Na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak najlepszy w tym wszystkim jest komentarz radiowy.

(fot. wideo YouTube DrivingInPoland)

11 komentarzy

 1. Jedna osoba słuchała tego radia, a druga osoba niekoniecznie… Efekt widoczny.

 2. Światła dla bab na wszystkich skrzyżowaniach (taki postulat wyborczy).

 3. Ulica Pusta i nie tylko.

 4. Wszystko fajnie, ale ulica Kołłątaja jest tak pozastawiana z dwóch stron, że wyjeżdżając z podporządkowanej ciężko jest czasami nie wymusić. Są zakazy parkowania, ale nikt nic z tego sobie nie robi. Straż miejska czasami przejedzie i tyle. Więc jak to mówią każdy kij ma dwa końce.

  • co Ty gadasz? jeżeli masz podporządkowaną, a samochody stojące (legalnie czy nie) zaburzają Ci widoczność, to masz się nawet i zatrzymać przed skrzyżowaniem, jeśli nie widzisz czy drogą z pierwszeństwem nic jedzie, a nie jechać jak pan z pełną szybkością, na zasadzie „może jakoś to będzie”. To, że zaprawkowane samochody łamią prawo, nie daje Ci przyzwolenia na wymuszanie, podjedź, zwolnij, zatrzymaj się, upewnij się i jedź. nawet jak widać w ostatniej chwili albo dopiero na skrzyżowaniu, jak będziesz jechał powoli to nie wjedziesz pod koła… masz prawo jazdy?

 5. Zgaduje. Baba?

  • NA BANK! W następnej zakale drogowej – FABII!!!

  • Mam od prawie 20 lat. Ja nie bronię kierowcy skody, ale niedaleko mam garaż , skąd ciężko czasami bez asekuracji drugiej osoby wyjechać, lepiej jest po zmroku bo jak coś jedzie to widzę światła pojazdu, a w dzień jest gorzej. A wyjazd z Kołłątaja w prawo w Piłsudskiego, gdzie prawoskręt jest zawsze zastawiony zaparkowanymi pojazdami też nie powinno tak być, ale jest jak jest i jakoś trzeba żyć.

 6. Ten co nagrywa też ładnie zapitala tą wąską uliczką. Miał szczęście, że chociaż przed przejściem zwolnił, pieszy go uratował.

 7. Winnym tu jest Straż Miejska. Płacą im za bujanie się radiowozami a na powyższych ulicach nikt nawet nie usunie pojazdy zasłaniające znaki. Zapewne z tamtej znak ustąp też był zasłonięty.

 8. Ta kolejna nowa kampania, to znowu nieudany żart i pieniądze wyrzucone w błoto. Znowu kilka osób ucharakteryzowanych płacze i niemiłosiernie żałuje tego co zrobiło. Tego typu kampanie powinny być dosłowne, powinno pokazywać się ofiary wypadków, zdjęcia policyjne z miejsca zdarzenia a nie jakiś tam lament. Wtedy byłby jakiś efekt, bo to co zobaczyłem raczej wywołuje dziwny uśmiech na twarzy. Niestety u nas zdjęć krwi czy rozłupanych czaszek, do publikacji nie dopuszczą organizacje humanitarne, bo uznają to za drastyczne.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

LubJam 2023 – Global GameJam w WSPA
Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Zamość. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w lubelskiej Galerii Olimp
5 lutego w Lublinie odbędzie się stand-up Czarka Sikory