W centrum Lublina uderzył fiatem w drzewo i strącił billboard

Nadmierna prędkość, do tego mocno zużyte opony przyczyniły się do wieczornego zdarzenia na ul. Lipowej. Kierowcy zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 21:40 na ul. Lipowej w Lublinie. Przed skrzyżowaniem z ul. Narutowicza samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fiatem 26-latek jechał w kierunku al. Piłsudskiego. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, następnie wypadło na chodnik po czym uderzyło w drzewo oraz konstrukcję reklamową.

Zerwany z niej billboard spadł na chodnik. Na szczęście w tym czasie nie było w tym miejscu pieszych. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Po badaniach opuścił placówkę. Był trzeźwy.

Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zostały mu zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. Odpowie też za to przed sądem. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

60

61

62

63

64

(fot. lublin112)
2017-10-03 00:25:33

Zobacz również

21 komentarzy

  1. Normalny zakręt a drift nie wyszedł.

  2. Do Wasyl…jedziesz taką głupią stereotypową gadką „bo każde starsze auto to złom ” bzdura i tyle …widziałem kilku letnie „nówki ” auta na łysych oponach i w opłakanym stanie technicznym …tu nie wiek ma znaczenie tylko jak kto dba tak ma .Wole 20 letnie audi ,które nie rdzewieje ,niż 6-7 letenią wspólczesną „zabawkę ” która mimo że „prawie nówka” to sypie się w oczach .Dobre auta były do ok.2000 roku ,puzniej było juz tylko coraz gorzej

  3. Apeluję do STRAŻY ,aby zabrali ten BILLBOARD.Zdarzenie miało miejsce na ulicy Lipowej.Straż przeniosła ten Billboard na prywatną działkę,która nie ma nic wspólnego z tym Billboardem i UMYŁA RĘCE.Teraz Billboard blokuje pół parkingu.Zanieśliście ten Billboard na inną działkę ,to proszę go sobie teraz zabrać.

  4. Nie, to inaczej było.. Podejrzewam, że ten kierowca miał już dosyć nachalnych reklam w przestrzeni publicznej. Podjął więc interwencję obywatelską i skasował jeden z bilbordów. Dziękujemy Panu z poświęcenie pięknego samochodu.

  5. Jest oznaka że wrócili studenci 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy