Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Było zbyt szybko na zakręcie. Uderzyła fordem w drzewo

Dzisiaj rano w Stawku w powiecie łęczyńskim samochód osobowy uderzył w drzewo. Wcześniej auto wpadło w poślizg.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9. w miejscowości Stawek w powiecie łęczyńskim. Na drodze z Kijan do Łuszczowa samochód osobowy uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem kobieta, jadąc w kierunku Łuszczowa, na łuku jezdni straciła panowanie nad kierownicą.

Auto wpadło w poślizg a następnie zjechało na pobocze i uderzyło w jedno z drzew w pobliskim lesie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kobieta podróżowała sama, trafiła ona pod opiekę ratowników medycznych.

Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Przyczyna zdarzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Przez ponad pół godziny droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Było zbyt szybko na zakręcie. Uderzyła fordem w drzewo
Było zbyt szybko na zakręcie. Uderzyła fordem w drzewo

(fot. lublin112)
2015-02-02 18:36:32

15 komentarzy

 1. To drogówka jeździ już nawet Skodami Roomster? 😮 Trzeba uważać bo teraz nie wiadomo kto za nami jedzie..

 2. było ślisko, było szybko, było krzywo, było bum
  raczej nie piractwo tylko brak doświadczenia, nieostrożność…współczuję kierowniczce, też mnie auto poniosło razu jednego
  pozdrówka i zdrówka

 3. Wiklinowy nocnik

  zabrac durnej babie dozywotnio prawko jak nie opanowała fury, dziś w drzewo, jutro w inne auto lub w pieszego…

  • Czytając takie komentarze, tak sobie wyobrażam osobę, która pisze takie głupoty : stary, niespełniony kawaler mieszkający w starej klitce na peryferiach miasta. Samochodem wyjeżdża tylko na cmentarz / do kościoła nie przekraczając 30km/h i każdy kto go wyprzedza zostaje przez niego zwyzywany od idiotów, kretynów i gówniarzy 😀 Wymusza pierwszeństwa, zmienia pasy półtorej minuty i rusza na zielonych światłach jak się obudzi.

   • tzw. poszukiwacz pierwszego biegu…

   • Marcin —–Wyjąłeś mi z ust komentarz . To są tacy niespełnieni ludzie , nic nie potrafią , i na wszystkim się znają. Dlatego przestałem czytać banały pewnych użytkowników

   • Marcin – Każde słowo się zgadza 😀 hehe, jeszcze jest takie zjawisko jak „jedzie wolno, wlecze się nagle żółte światło i radykalnie przyspiesza” 😛

 4. zabrać Tobie prawo wypowiedzi i jakiegokolwiek głosu – nie wiadomo czy kiedykolwiek powiesz coś mądrego…

 5. Znowu krwiożerczy samochód przejął kontrolę nad bogu ducha winną osobą. Ach te auta… wierne sługi, ale okrutnie panowie.

 6. do mariusz nie roomester tylko yeti:)

Wiadomości z info112