Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była pijana, swoją podróż zakończyła na betonowym ogrodzeniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W nocy w Radzyniu Podlaskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanej kierującej audi. Kobieta podróż pojazdem zakończyła na betonowym ogrodzeniu. Teraz czeka ją sprawa w sądzie i spore koszty swojej bezmyślności.

Do zdarzenia doszło w nocy przed godziną 1:00 w Radzyniu Podlaskim na ul. Wisznickiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca pojazdem marki Audi A4, 27-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do przydrożnego rowu, a następnie uderzyło w betonowe ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca oraz pasażerka auta, które przewiezione zostały do szpitala.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 27-latka miała w organizmie niemal 3 promile alkoholu. Co więcej, kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności. 27-latka musi się również liczyć z zapłatą świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych, a także orzeczeniem przez sąd zakazu kierowania pojazdami na minimum 3 lata. Odpowie również za jazdę bez wymaganych uprawnień do kierowania.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

13 komentarzy

 1. jakaś z dobrego domu zapewne

 2. No i dobrze , po co babka zapuszczała się na obcy kwadrat …

 3. Dziadek ze "slamsowa"

  Dobrze, że wybrała mur, a nie np. pieszą pielgrzymkę do jednej z wielu w Polsce, matek boskich.

 4. Jednak „dają w szyję” i to nie mało.

 5. Cichobiorek cichodajek

  Nooo… taka pijana kobita w łóżku to żaden delikates… nie dość, że leży jak manekin i nawet nie dygnie,
  to trza uważać, coby nie obrzygała

 6. a co na to panparagon i reszta ekspertów. Jarek miał racje o pijanych dżeskikach

 7. Prowincja szaleje karyna kto wyklepie awdi sebkowi

 8. Jeżeli nie zapłacę na rzecz tego funduszu to ile mi grozi odsiadki?????

Z kraju