Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Była pijana, nie chciała zatrzymać się do kontroli. Kierująca volkswagenem miała prawie 3 promile

W niedzielę policjanci z Lubartowa zatrzymali nietrzeźwą kobietę kierująca volkswagenem. 34-latka nie zatrzymała się do kontroli, zaś badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Wczoraj w Lubartowie na ulicy Wojska Polskiego mundurowi zwrócili uwagę na zbyt szybko poruszający się pojazd marki Volkswagen. Pomiar wykazał przekroczenie dozwolonej prędkości o 47 km/h. Policjant przystąpił do zatrzymania samochodu, lecz kierująca nie zastosowała się do sygnałów wydawanych przez umundurowanego funkcjonariusza i kontynuowała jazdę.

Kiedy funkcjonariuszom udało się zatrzymać kierującą wyszło na jaw, że 34-latka była pijana. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a samochód został odholowany na policyjny parking.

34-letnia mieszkanka powiatu radzyńskiego odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, przekroczenie dozwolonej prędkości o 47 km/h i niezatrzymanie się do kontroli. Za powyższe grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

10 komentarzy

  1. Nieźle dała w szyję.

  2. PiS rozpił baby jak dziedzic pańszczyźnianego chłopa. A od stycznia będą szlachetniejsze trunki. Wszak socjal wzrośnie

    • No dają i to wszystko z powiatów tacy rolnicy . Wprawdzie na potańc 10 tysięcy tylko pić.

  3. Wg potwierdzonych informacji pani wracała z pracy w piekarni (jednej takiej w Lubartowie)

  4. niezła SZKLANKA hahahaha

  5. i gdzie te obrończynie pijanych bab

  6. Piją tylko brzydkie,biedne, nie zadbane kobiety

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo