Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był poszukiwany czterema listami gończymi. Nie wyjdzie z zakładu karnego przez prawie dwa lata

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na mocy czterech listów gończych. Mężczyzna spędzi najbliższe 22 miesiące w zakładzie karnym.

Mieszkaniec Krasnegostawu był poszukiwany na mocy czterech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Krasnymstawie. Mężczyzna miał na swoim koncie kilka przestępstw, w tym rozbój i przestępstwa narkotykowe. Za swoje czyny ma teraz odbyć karę 22 miesięcy pozbawienia wolności. 35-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i było wiadomo, że przebywa poza granicami kraju.

Krasnostawscy kryminalni przeprowadzili skuteczne działania, które doprowadziły do zatrzymania 35-latka krótko po jego powrocie do Polski. Zgodnie z treścią listów gończych został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 22 miesiące.

To kolejny przypadek, kiedy dzięki skutecznym działaniom policjantów z Krasnegostawu sprawca przestępstwa nie unika odpowiedzialności karnej i zostaje skazany na karę pozbawienia wolności.

4 komentarze

  1. Pewnie miał podsłuch w telefonie dzięki „pegazusowi” lub mieli wgląd do jego smsów, dzięki nowym technologiom

  2. A Doroty B. dalej nie mogą znaleźć. Wstyd panowie policjanci.

  3. Coś nowego , policjanci już nie czekają aż poszukiwani sami się zgłoszą lub wpadną na stłuczce ?

  4. =============WITAM==========
    Widać, że to nie chłop, bo ma chude nogi, praca to jego wróg.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112