Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

To był dobry rok dla portalu lublin112.pl

Kończący się rok 2017 to dobra chwila na podsumowania tego, co działo się w naszym serwisie internetowym. Możemy powiedzieć, że to był dobry rok dla portalu lublin112.pl.

Koniec roku to dobry czas na podsumowanie dotychczasowej działalności portalu lublin112.pl, począwszy od statystyk serwisu, skończywszy na wspólnych akcjach pomocowych, których byliśmy częścią w 2017 roku. To dzięki naszym Czytelnikom wiele osób potrzebujących otrzymało wsparcie nie tylko finansowe, ale także rzeczowe.

W roku 2017 portal uzyskał niemal 90 milionów odsłon, co daje nam znaczącą pozycję w czołówce serwisów informacyjnych w Lublinie i regionie. Nasz profil na Facebooku obserwuje obecnie ponad 100 tysięcy użytkowników, a niemal 100 tysięcy go już polubiło. W serwisie Twitter opublikowaliśmy niemal 40 tysięcy postów, a obserwuje nas tam niemal 2 tysiące osób. Nasz kanał na YouTubie w tym roku przekroczył 4 tysiące subskrypcji. Naszą aplikację w swoich telefonach ma kilkanaście tysięcy osób. W ciągu mijającego roku z naszych materiałów korzystały media ogólnopolskie, niektóre z nich znalazły się również w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

W roku 2017 uruchomiliśmy serwis ogłoszeń praca.lublin112.pl, w którym możecie znaleźć aktualne ogłoszenie o pracę, a także zupełnie za darmo dodać ogłoszenia z ofertami pracy. Wkrótce pojawią się nasze kolejne nowe serwisy.

Codziennie na portalu lublin112.pl uzyskaliśmy średnią 250 tysięcy odsłon, a czytają nas głównie mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego oraz mieszkańcy naszego regionu poza granicami kraju. Odnotowujemy także znaczną ilość wejść Czytelników z innych województw np. mazowieckiego.

To wszystko nie byłoby możliwe bez Was, bez Czytelników. Na bieżąco informujecie nas o tym, co dzieje się w miejscach Waszego zamieszkania, czy po prostu tam, gdzie się w danej chwili znajdujecie. To od Was codziennie otrzymujemy nawet do 100 informacji poprzez różne kanały, począwszy od Facebooka, skończywszy na mailu i aplikacji mobilnej. To Wy jesteście także częścią tego portalu.

To m.in. dzięki naszym Czytelnikom udało się pomóc chorym dzieciom, poszkodowanym w pożarach i w wypadkach komunikacyjnych, ale także to dzięki Wam udało się ustalić sprawców wielu przestępstw oraz odnaleźć np. skradzione pojazdy. Zawsze kiedy prosiliśmy Was o pomoc, płynęła ona szeroki strumieniem do potrzebujących. W imieniu wszystkich, którym pomogliście z całego serca dziękujemy !!!

Co w 2018 roku? Zawsze nowy rok niesie ze sobą nowe wyzwania. W 2018 roku planujemy przebudować serwis lublin112.pl, szczegóły już wkrótce.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i liczymy, że nadal z nami pozostaniecie.

39 komentarzy

  1. Wszystkiego dobrego redakcjo!! 🙂

  2. A ja Was lubię. Najlepszego w 2018r ?

  3. Mamy tylko prośbę żeby wasze wiadomości były bardziej sprawdzane z wiarygodnością zdarzenia i wiem co pisze bo miałam wypadek samochodowy artykuł odbiegał od rzeczywistości było mi troche przykro z tego powodu ,Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy dla mieszkanców naszego regiony