Brutalne pobicie w lubelskim sklepie. Sprawcy ukradli batony, wafelki i napoje

W jednym z lubelskich sklepów spożywczych doszło do brutalnego pobicia pracownika sklepu. Na koniec sprawcy ukradli kilka batonów, wafelków oraz napoi. Policjanci zatrzymali do tej sprawy czterech mieszkańców Lublina w wieku 16, 17, 20 i 23 lat.

Pod koniec sierpnia w jednym ze sklepów przy ul. Wigilijnej w Lublinie doszło do rozboju na pracowniku. Do placówki handlowej wszedł młody mężczyzna i zaczął się awanturować.

Gdy kierownik sklepu postanowił go wyprowadzić, pojawili się znajomi agresywnego klienta. Sprawcy od razu zaatakowali pracownika sklepu i powalili go na ziemię. Następnie wszyscy czterej zaczęli kopać i bić pokrzywdzonego po całym ciele. Gdy ten przestał się bronić, weszli to sklepu i ukradli produkty spożywcze. Ich łupem padło kilka batonów, wafelków oraz napoi. Po dokonaniu rozboju sprawcy zbiegli.

Kryminalni z IV komisariatu ustalili osoby biorące udział w zdarzeniu. Okazali się nimi czterej mieszkańcy Lublina w wieku 16, 17, 20 i 23 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty rozboju. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował trzech sprawców. Najmłodszy z zatrzymanych odpowiadał będzie jako nieletni. 16-latek trafił do zamkniętego schroniska. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

31 komentarzy

 1. Bardzo dobrze ze zostali zatrzymani . Takich to tylko pozamykać tylko beż jedzenia jak będą chcieli jesc to niech pierw zapracują bo rodzice wcale nie ni interesują co robią dzieci tylko 500 plus potrafią brać.

 2. Miło się czyta te komentarze, najmniejsze pieski najgłośniej szczekają 🙂 szkoda ze żaden z was nie był świadkiem 😉

 3. Młodzi gniewni prawilini. Patologia

 4. 500+ i wszystko się należy

 5. Dla sprostowania – zadne brutalne pobicie to po 1
  Po 2, zadne pobicie w 4 nie mialo miejsca
  Po 3, nie wierzcie we wszystko co pisza pismaki bo to jest chore jak gazeta moze przeinaczyc historie i rzucic kogos na pozarcie znawcom z internetu
  Po 4, jestem swiadkiem i widzialem cale te zajscie

  • Cały opis zdarzenia został nam przekazany przez policję. Wszystko to są ustalenia policji.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie