Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Borownica: Zderzenie citroena z ciężarówką. Dwie osoby poszkodowane

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj przed południem obok Janowa Lubelskiego. Jedna osoba została zakleszczona we wraku auta.

Do wypadku doszło w czwartek w miejscowości Borownica przed Janowem Lubelskim. Na drodze krajowej nr 19 zderzyły się dwa pojazdy. Jak wstępnie ustalono, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z lokalną drogą. Zderzyły się osobowy citroen z ciężarowym manem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby, jedna z nich została zakleszczona we wraku auta. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydobyć ją na zewnątrz. Obie poszkodowane osoby zostały przekazane ratownikom medycznym.

Kierującemu ciężarówką obywatelowi Węgier nic się nie stało. Funkcjonariusze janowskiej drogówki ustalają teraz przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Droga krajowa nr 19 była przez ponad pół godziny zablokowana, następnie pojazdy przepuszczane były wahadłowo. .

(fot. lublin112, wideo Czytelnik Andrzej)
2014-09-11 20:22:01

4 komentarze

 1. Kierowca bombowca

  Byłem osobiście przy tym zdarzeniu i muszę pochwalić Straż z Janowa 4 minuty od zgłoszenia na miejscu i błyskawiczna akcja ratunkowa tzn. ewakuacja poszkodowanego z pojazdu naprawdę trzeba to zaznaczyć.

  • Mikartaliganiniran

   Zrobili to co do nich należało. Mój szwagier jest zawodowym strażakiem w miasteczku powiatowym. Zarabia ponad 3 tyś na rękę i ma może 4 wyjazdy w miesiącu…jak mu się trafi na służbie. Teraz jest na dwumiesięcznym urlopie 😉 To jest trochę nie sprawiedliwe… bo w Warszawie strażak zarabia tyle samo a interwencji też ma ze 4…tylko ze podczas jednej służby.

 2. super kamerka,super…na śmietnik

 3. witam

  niestety kierowca zmarł w szpitalu a jego żona (ktora z nim jechała) walczy o życie…
  Dziwne ze nie widać na zdjęciach aby poduszki powietrzne zadziałały.

  R.I.P.

Z kraju