Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z bombą pod samochodem przyjechał pod komendę

Policja, straż pożarna oraz antyterroryści unieszkodliwiali rzekomą bombę, którą znalazł pod autem jeden z mieszkańców. Przyjechał pod komendę.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w poniedziałek w Puławach. Wieczorem jeden z mieszkańców miasta, podchodząc do swojego pojazdu, zauważył że pod podwoziem ktoś doczepił mu jakiś podejrzany przedmiot. Podejrzewając, że jest to ładunek wybuchowy, wsiadł do auta i natychmiast skierował się w stronę puławskiej komendy przy ul. Wojska Polskiego.

Na miejscu dyżurnemu opowiedział o swoich podejrzeniach. Funkcjonariusze po oględzinach samochodu osobowego, postanowili nie dotykać podejrzanego pakunku tylko na miejsce wezwali swoich kolegów z sekcji antyterrorystycznej z Lublina. Do zabezpieczenia terenu przyjechała także straż pożarna.

Zajmujący się tego typu zdarzeniami funkcjonariusze podjęli działania w trakcie których zadecydowali, że dla bezpieczeństwa urządzenie musi zostać zneutralizowane. W chwili obecnej wiadomo, że nie zawierało ono żadnego ładunku wybuchowego, jednak ustalane jest przeznaczenie oraz poszukiwana osoba, która je zamontowała.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Rafał – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-11-11 18:45:57

12 komentarzy

 1. ależ ludziom się nudzi, marne prawdopodobieństwo, że dowcipnisia znajdą ale nic tak nie boli jak kara finansowa obecnych czasach

 2. chyba w środe dzwoniłem do dyżurnego szanownej Straży Miejskiej że koło Orange na Narutowicza pali sie śmietnik na skrzyżowaniu, po kilku minutach na miejsce przyjechał samochód straży miejskiej i tuż za nim MAN ze strażakami:)
  a wystarczyło by polać cisowianką:)

  • Cieć z Lubartowskiej

   Jak wystarczyło polać Cisowianką, to po jaki ch…j zwracałeś dupę, cepie, policjantom. Trzeba było polać

 3. „nie zawierało ono żadnego ładunku wybuchowego” – to po co piszecie w tytule „z bombą”?

  • „Policja, straż pożarna oraz antyterroryści unieszkodliwiali rzekomą bombę, którą znalazł pod autem jeden z mieszkańców.” Właściciel miał przeświadczenie, że jedzie z bombą dlatego taki tytuł.

 4. to było polać zamiast wzywać straż.

 5. marcus72 to typowy „ktosio-cosiek” jakich wielu.
  Dla takich to bliżej nieokreślony KTOŚ, powinien COŚ zrobić, COŚ załatwić, zorganizować, bywa, że KTOŚ takiemu bzyka żonę i potem wychodzi COŚ, oczywiście winą obarcza KTOSIA, który tę żonę wybzykał, a nie to COŚ co Ktosiowi nadstawiło.

 6. Co za idiota widzac ze byc moze jest bomba wsiada jeszcze do auta i jedzie?!!

  • Może bał się, że jak wybuchnie to mu dom osmali? Wiedział też, że jak zaparkuje pod komisariatem to może liczyć na szybką reakcję, a tak to mógłby usłyszeć, proszę zadzwonić rano, teraz jest święto…

 7. „Podejrzewając, że jest to ładunek wybuchowy, wsiadł do auta i natychmiast skierował się w stronę puławskiej”

  Niezly kretyn…

 8. Spokojnie to były tylko ćwiczenia.

 9. Puławy- to nie miasto, to stan umysłu