690 680 960

Bobrowniki: Wsiadł na motocykl po alkoholu. Jazdę zakończył w rowie

W miniony weekend w Bobrownikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego motocyklisty. Mężczyzna swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bobrowniki w powiecie ryckim. Policjanci otrzymali informację, że motocyklista wpadł tam do rowu.

Jak się okazało na miejscu, 41-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Ryki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Mundurowi przebadali mężczyznę alkomatem. 41-latek był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz 41-latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-09-13 08:23:07
(fot. Policja Ryki)

5 komentarzy

  1. Szkoda ze nie w burakach , tam gdzie jego miejsce ( A DOKŁADNIE PYSKIEM W BŁOCIE , BURAK JEDEN ) Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił

  2. powinni mu skonfiskować motocykl za jazdę po pijaku, ale Trybunał tzw. Konstytucyjny zabronił odbierania potencjalnego narzędzia zbrodni jeżdżącym na „podwójnym gazie”.

    • Szanowni sędziowie nie mogli przyklasnąć prawu, które stanowiłoby o w/w konfiskacie – bowiem tzw. elyta oraz Palestra posiada autka z wyższej póki, drogie, i w przypadku prowadzenia pod „wpływem”, najwięcej to oni traciliby na tak restrykcyjnym prawie.

  3. Skad pewnosc ze stracił panowanie nad pojazdem? Może ´myślał ´ ze ma enduro

  4. Nie myślał tylko miał enduro tylko skok przez rowek mu nie wyszedł , następnym razem do ..ja gazu i sprzęgło od razu .

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas