Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

BMW uderzyło w latarnię. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na jednej z ulic Biłgoraja doszło do groźnego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w słup latarni, nieprzytomny kierowca został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed północą, w nocy z piątku na sobotę. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w Biłgoraju na ul. Jana Pawła II pojazd osobowy uderzył w słup latarni.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W rejonie wypadku ratownicy zastali rozbity pojazd marki BMW oraz uszkodzoną latarnię. Przy użyciu narzędzi ratownictwa drogowego strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego kierowcy, a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego.

Nieprzytomny 38-latek, który siedział za kierownicą auta, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafił też pasażer, ale po badaniach opuścił placówkę medyczną. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku. W celu ustalenia stanu trzeźwości od kierującego pobrano krew do badań W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem.

BMW uderzyło w latarnię. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

BMW uderzyło w latarnię. Nieprzytomny kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. nadesłane Auto Łysiak Pomoc Drogowa Janów Lubelski\Policja Biłgoraj)

20 komentarzy

 1. Dużo przejść dla pieszych jest na tej ulicy, dużo latarni i aż trzy ronda,a w tym miejscu jest z górki z zakrętem i krzyżówka i później jest że 200 metrów prostej do kolejnej krzyzowki

  • Chłopie coś Ci się pomyliło. Jaka baza PKS?
   To Krzeszowska. Ten mur to ogrodzenie cmentarza.

   • W sumie nie Krzeszowska, tylko Jana Pawła przed skrzyżowaniem z Krzeszowską. Tam jezdnia wraz z płaską wysepka ma z 15 metrów szerokości, jak tam przy okgraniczeniu do 50 taki numer odwalić? Poza tym i tak ma szczęście, że droga w miarę nowa i latarnie lekka konstrukcja, którą łamie się jak zapałka. Jakby tam była stara latarnia żelbetonowa to by było po gościu.

 2. No tak mój błąd ,a rozpędził samochód od Kauflandu i dało radę

 3. Od to na z włosiankarska do krzeszowskiej jest kilometr prostej drogi a później przejście i wysepka i zakręt przed światłami,to jest obwodnica Biłgoraja i można nabrać prędkości niestety

 4. Od ronda z włosiankarska do krzeszowskiej miało być wpisane

 5. nie kryty krytyk

  ewidentnie latarnia wtargnęła na drogę.

 6. Podłe te latarnie takie tam mają. A chłop już nie taki młody i siano w głowie. Przynajmniej wiadomo jak głosował..

Z kraju