Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

BMW uderzyło w bariery na ekspresówce. Na miejscu pracują służby ratunkowe (foto, wideo)

Kolejne zdarzenie drogowe w naszym regionie. Tym razem na trasie Lublin – Warszawa, a dokładnie na węźle Kurów Wschód. Na miejscu pracują policjanci, strażacy oraz służba drogowa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14:15 w Kurowie w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku tego auto zjechało na prawą stronę po czym uderzyło w bariery energochłonne przy zjeździe z węzła Kurów Wschód.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Miejsce zabezpiecza służba drogowa. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Lublina.

(fot, wideo – nadesłane – Piotr, Paweł)

10 komentarzy

 1. szybciej było drzeć, przy takiej pogodzie przód ucieka jak wsciekły…

 2. Noooo dziś bawary padają jak muchy w listopadzie

 3. No tak, przecież rozszerzeniem tego tajemniczego skrótu BMW jest prędzej czyp9zniej :BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK.

  • No tak, bo to wszystko przez BMW jest! Jakby to był passat to by do tego nie doszło!

   • No właśnie w tym sęk, że żaden Passat tam się dziś nie rozbił, a BMW ten zaszczyt przypadł.

 4. Nie wiem jak to się dzieje, z tymi BMW , może przed zakupieniem takiego sprzętu trzeba by było przeprowadzić test na inteligencję, albo sprawdzić zdolność logicznego myślenia, bo czasem można odnieść wrażenie ,że ten samochód ,,odbiera ” co niektórym zdolność logicznego myślenia na drodze zwłaszcza przy takiej pogodzie.

  • To wtedy marka bmw zniknęłaby z rynku …

  • Niedorzecznik prasowy

   Coś w tym jest… przed kilkoma godzinami jechałem ul. Nałęczowską. Rych odbywał się z szybkością ok. 4o/h i było naprawdę KO, ale ni dla posiadacza BMW ten jakby wurzony nasza ostrożną jazdą dał depa i śmignął do przodu slalomem, miedzy wysepkami i autami.
   Tak se tylko pomyślałem, ile czasu on tak pojeździ…

 5. Hehe ,nie po to się kupuje beemkę ,żeby jezdzić jak reszta powolniaków ,to jest auto dla wybrańców …a ze tylny napęd jest do *** i nie nadaje się do normalnej jazdy to już innna sprawa

 6. NIE MAM NIC DO TYLNEGO NAPEDU TYLE ZE W BMW TO SPAPRANA KONSTRUKCJA…NAWET POLDEK MA TO LEPIEJ ROZWIAZANE….

Z kraju