BMW dachowało po zderzeniu ze skodą. Sprawca odjechał nie udzielając pomocy, był pijany

Wczoraj w miejscowości Czerniczyn doszło do zderzenia dwóch aut, po którym jedno dachowało. 70-letni sprawca zdarzenia odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanym. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany.

W czwartek wieczorem w miejscowości Czerniczyn doszło do zderzenia dwóch aut osobowych – bmw i skody. Po zderzeniu bmw dachowało.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 70-latek kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą wojewódzką nr 844 nie zastosował się do znaku „STOP”, wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu 24-latkowi kierującemu samochodem osobowym marki BMW, który podróżował z 22-letnią żoną i 2-letnim synem.

W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów, w następstwie czego kierujący BMW zjechał pojazdem do przydrożnego rowu i dachował. Sprawca tego zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym odjechał pojazdem z miejsca. Kierujący BMW jego żona i syn zostali przewiezieni do szpitala celem hospitalizacji.

Policjanci ustalili i zatrzymali 70-letniego sprawcę tego zdarzenia, który w chwili zatrzymania spał w mieszkaniu. Przeprowadzone badanie wykazało, że w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Za spowodowanie wypadku drogowego będąc w stanie nietrzeźwości i nie udzielenie pomocy uczestnikom zdarzenia drogowego kodeks karny przewiduje karę do 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

68-108506

68-108500

2017-07-07 13:28:35
(fot. Policja Hrubieszów)

Zobacz również

20 komentarzy

  1. Kolejny wypadek z udziałem niedzielnego kierowcy, przy którym niewinna rodzina musi cierpieć.

  2. Znowu ten typ ze swojego zajechanego diesla 335 komenty przy kazdym wypadku kopiuj wklej heheheheheheh zalosny a wczesniej mial golfa 3 z rynna zamiast wydechu heheheheheh

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew