BMW dachowało po zderzeniu ze skodą. Sprawca odjechał nie udzielając pomocy, był pijany

Wczoraj w miejscowości Czerniczyn doszło do zderzenia dwóch aut, po którym jedno dachowało. 70-letni sprawca zdarzenia odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanym. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany.

W czwartek wieczorem w miejscowości Czerniczyn doszło do zderzenia dwóch aut osobowych – bmw i skody. Po zderzeniu bmw dachowało.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 70-latek kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia na skrzyżowaniu drogi gminnej z drogą wojewódzką nr 844 nie zastosował się do znaku „STOP”, wjechał na skrzyżowanie nie udzielając pierwszeństwa przejazdu 24-latkowi kierującemu samochodem osobowym marki BMW, który podróżował z 22-letnią żoną i 2-letnim synem.

W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów, w następstwie czego kierujący BMW zjechał pojazdem do przydrożnego rowu i dachował. Sprawca tego zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym odjechał pojazdem z miejsca. Kierujący BMW jego żona i syn zostali przewiezieni do szpitala celem hospitalizacji.

Policjanci ustalili i zatrzymali 70-letniego sprawcę tego zdarzenia, który w chwili zatrzymania spał w mieszkaniu. Przeprowadzone badanie wykazało, że w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Za spowodowanie wypadku drogowego będąc w stanie nietrzeźwości i nie udzielenie pomocy uczestnikom zdarzenia drogowego kodeks karny przewiduje karę do 4 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

68-108506

68-108500

2017-07-07 13:28:35
(fot. Policja Hrubieszów)

20 komentarzy

  1. Kolejny wypadek z udziałem niedzielnego kierowcy, przy którym niewinna rodzina musi cierpieć.

  2. Znowu ten typ ze swojego zajechanego diesla 335 komenty przy kazdym wypadku kopiuj wklej heheheheheheh zalosny a wczesniej mial golfa 3 z rynna zamiast wydechu heheheheheh

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli