690 680 960

Black Week w salonach Pan Materac w Lublinie – promocje nawet do 50%!

Wielkie święto wyprzedaży w salonach Pan Materac w Lublinie! Promocje i rabaty nawet do 50% od cen regularnych z okazji Black Week – wysokiej jakości materace, stylowe łóżka oraz komfortowe akcesoria do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach! Odwiedź w najbliższym tygodniu salony Pan Materac i skorzystaj z atrakcyjnych obniżek cen z okazji Black Week!

Promocje nawet do 50% z okazji Black Week w salonach Pan Materac!

Black Friday to wyjątkowy dzień dla osób szukających wielkich obniżek cen na ulubione produkty. Z każdym rokiem coraz więcej sklepów decyduje się na dołączenie do tego wyjątkowego wydarzenia! W tym gronie nie mogło zabraknąć Pan Materaca!

Black Week to idealny czas na zakup wysokiej jakości produktów do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach! Podczas najbliższego tygodnia w obu salonach Pan Materac w Lublinie wiele produktów dostępnych w niższych cenach nawet do 50% od cen regularnych! 

Pełna oferta produktowa Black Week dostępna na: www.panmaterac.pl/black-week-58

Oba salony Pan Materac w Lublinie wyróżniają się rozbudowaną ekspozycją produktową, wśród której znajdują się produkty od renomowanych na rynku producentów. Podczas Black Week warto skorzystać z okazji i wybrać do swojej sypialni wysokiej jakości materac do spania w atrakcyjnej cenie! Z okazji święta wyprzedaży wybrane materace takich producentów jak Pan Materac, Hilding, Janpol, Mollyflex, Tempur czy Materasso dostępne są w obniżonych cenach nawet do 50% od cen regularnych!

W trakcie Black Week rabatem objęte są również wybrane łóżka oraz niezbędne w sypialni akcesoria – pościele, prześcieradła, kołdry, poduszki – które można zakupić odpowiednio z rabatem sięgającym do 15% w przypadku łóżek oraz nawet do 20% w przypadku akcesoriów do sypialni!

Nie przegap wyjątkowej okazji Black Week i przyjdź do salonów Pan Materac w Lublinie! Wybierz najlepsze produkty do sypialni w najniższych cenach! Zapraszamy!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Lublinie:

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-18

Galeria MEGA MEBLE

Diamentowa 2

20-447 Lublin

tel.: 813 070 017

e-mail: [email protected]

 

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-lublin-32

Galeria GALA

Fabryczna 2, II piętro

20-001 Lublin

tel.: 813 070 878

e-mail: [email protected]

 

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas