Bili mężczyznę i kopali po całym ciele. Dwóch sprawców na trzy miesiące trafiło do aresztu (zdjęcia)

We trzech bili i kopali po całym ciele mężczyznę. Teraz dwóch z nich najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie, trzeci zaś będzie musiał zgłaszać się na policyjny dozór.

Policjanci z Radzynia Podlaskiego w połowie września otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny przed jednym z lokali w Radzyniu Podlaskim. Mundurowi ustalili, że mieszkaniec gminy Kąkolewnica został zaatakowany przez grupę mężczyzn. Napastnicy bili ofiarę i kopali po całym ciele.

Radzyńscy kryminalni ustalili uczestników zdarzenia i zatrzymali do tej sprawy 3 mężczyzn, mieszkańców Radzynia Podlaskiego i gminy Radzyń Podlaski w wieku 22, 27 i 28 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Śledczy na podstawie zebranych dowodów przedstawili zatrzymanym zarzut pobicia. Prokurator Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji wobec 27-latka. Mężczyzna musi 2 razy w tygodniu stawiać się w jednostce Policji, oraz ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego.

Z kolei dwóch pozostałych sprawców najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Zgodnie z Kodeksem Karnym za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

12 komentarzy

  1. Znajomości na policji nic nie dadzą …. znam takiego co bil bo miał tatusia w policji i trochę znajomych i.co dostał 5 lat pudla … zle trafil …. zależy na kogo się trafi … jeden odpuścić inny jest zawzięty wyda kasę I wsadzi inny ma ojca albo matkę co ma układy w sądzie lub sami są ich pracownikami i siedzi i kwiczy taki co.muslal ze może kopać.bic bo kogoś miał w policji …

  2. W Pallazzo się nie rozrabia, kto rozrabia kończy właśnie tak

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi