Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgorajscy policjanci podjęli wyzwanie w ramach akcji #GaszynChallenge (wideo)

W miniony weekend policjanci z Biłgoraja otrzymali nominację od kolegów z KPP Turek w ramach akcji pomocowej #GaszynChallenge. Mundurowi „pompowali” dla chorego na SMA Frania Kępy z woj. zachodniopomorskiego.

W miniony weekend policjanci z biłgorajskiej jednostki otrzymali nominację od mundurowych z KPP Turek. Funkcjonariusze bez wahania przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji. Kwota potrzebna na zakup leku dla Wojtusia, dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji została osiągnięta. Jednak to nie koniec, a akacja #GaszynChellenge trwa.

Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju „pompowali” dla innych chorych na SMA dzieci. Funkcjonariuszy wsparł ich komendant mł.insp. Marek Jamroz oraz jego zastępca mł.insp. Ryszard Smoluch. Zebrane przez biłgorajskich policjantów pieniądze zostaną przekazane na konto chorującego na SMA Frania Kępy z województwa zachodniopomorskiego.

Na Facebooku OSP Gaszyn zamieszczone są linki do skarbonek, gdzie trafiać będą fundusze potrzebne na leczenie chorych dzieci. Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci biłgorajscy mundurowi nominowali Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, Komendę Miejską Policji w Kielcach, Komendę Miejską Policji w Zamościu oraz Komendę Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim.

(fot. wideo Policja Biłgoraj)

8 komentarzy

  1. niejestemcebulakiem

    Ja prdl… trochę jak za PRL-u propaganda. Ja rozumiem akcję charytatytwną, naprawdę spoko, zawsze popieram pomaganie potrzebującym, ale jak słyszę, że policjant przyjął WYZWANIE, którego celem zrobienie dziesięciu pompek, czyli ilości, którą robiłem na w-fie już w czwartej klasie podstawówki, bo w liceum to 20 wymagali, to mi się nóż w kieszni otwiera. Serio polska policja jest tak wysportowana, że 10 pompek nazywa wyzwaniem? to jest zatrważające. 10 pompek to w ramach charytatywnego wyzwania emeryci mogliby przyjąć, od policji czy straży wymagał zrobienia 50, to byłby challenge, a tak to jest śmiechowisko, no przykre, ale prawdziwe

  2. Tylko Rafał.

  3. Może niech zaczną akcje: „nie gnębimy obywateli”, albo „pomagamy obywatelom”.

  4. Pierwszy rząd trzeci od prawej…ledwo ledwo a jakie trudności ze wstaniem po …..10 pompkach 😀

  5. państwo z papieru gdzie ludzie robią z siebie pajaców żeby zebrać pare tysięcy na leczenie a duda wydaje 2 mld zł na propagande

  6. Lepiej niech zrobią hot16