Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgorajscy policjanci nadal poszukują świadków tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Biłgorajscy policjanci pracujący nad sprawą śmiertelnego wypadku w Zagrodach nadal poszukują świadków tego tragicznego zdarzenia. W zderzeniu ciężarówki z osobowym fiatem śmierć poniósł 24-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło 3 sierpnia 2020 roku w miejscowości Zagrody w powiecie biłgorajskim, na drodze wojewódzkiej nr 835, na trasie Lublin – Biłgoraj.

Wstępne ustalenia policjantów, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą.

W wyniku tego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. 24-letni kierowca fiata, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Osoby które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przy ul. Polnej 1 lub kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 47 815 20 10 lub 47 815 22 15

(fot. Policja Biłgoraj, nadesłane)

7 komentarzy

  1. Serio? Po roku się kur.. obudzili?

    • Dokładnie. Wpadł na czołówkę więc obecnie głównie prędkość i gapienie się w smartfon. Z przyczepką może nie miał prędkości więc sprawa się upraszcza.

  2. Czyżby na siłę szukanie winnego? Ślady hamowania ciężarówki i ucieczka przed zderzeniem do rowu mówią wszystko o zachowaniu kierowcy. Interesują mnie tylko ślady hamowania, które przecinają podwójną ciągłą.

    • przecież to ślady powstałe w wyniku odbicia się fiata od ciężarówki, chociaż faktycznie wygląda to na małe złudzenie jakby coś z przeciwnego pasa zjechało

      • Fiat to chyba za parawanem jest, przyczepka za ciężarowym. To jakby jakiś samochód za ciężarowym hamował zjeżdżając na lewo. Może wcześniejszy ślad bez związku, po przysypany odłamkami.

  3. Ciekawe czy postanowil spać podczas jazdy czy smartfon w ręku?