690 680 960

Biłgoraj: Zderzenie boczne na drodze wojewódzkiej nr 835

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj przed godzina 15.00 na trasie wojewódzkiej nr 835. Do wypadku doszło na odcinku Nadrzecze – Korytków Duży.

Policjanci zabezpieczyli dwie rozbite osobówki marki skoda i audi. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, do zderzenia doszło podczas wyprzedzania skody przez audi. Gdy kierujący skody wykonywał manewr skrętu w lewo w tym samym momencie lewym pasem wyprzedzało go audi.

Obaj kierowcy samochodów byli trzeźwi. To mieszkańcy Lublina w wieku 31 i 47 lat. W wyniku stłuczki do szpitala z obrażeniami głowy trafił 31-letni kierujący skodą. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W chwili obecnej funkcjonariusze sprawdzają wszystkie szczegóły i okoliczności tego wypadku drogowego – informuje KWP Lublin.

(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie