690 680 960

Biłgoraj: Pijany pracownik obsługiwał na stacji paliw. Miał niemal 3 promile

W sobotę dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej ze stacji paliw obsługuje nietrzeźwy pracownik. Po przebadaniu go okazało się, że miał prawie 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj na jednej ze stacji paliw w Biłgoraju. Policjanci otrzymali informację, że pracownik obsługujący klientów jest nietrzeźwy. Mundurowi udali się na miejsce i potwierdzili ten fakt. Badanie alkomatem wykazało, że 26-letni mężczyzna miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

Osobie, która wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości znajduje się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka i podejmuje w tym czasie obowiązki zawodowe grozi kara aresztu bądź grzywny.

2016-09-10 17:32:43
(fot. ilustr. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. A może szef mu pozwala po pijaku stać za kasą bo słabo płaci.?!

 2. I znów zagłębie PISU chlaa.

  • A Zagłębie po kradnie 🙂 szwimdle wychodzą coraz ciekawsze.

  • Bez przesady z tym pisowskim zagłębiem.
   Burmistrzem od 4 kadencji człowiek SLD, na którego głosują nawet moherowe babcie z kościoła.
   W Radzie miasta pis ma ledwo 3/21 radnych.
   W Gminie Biłgoraj rządzi wójt z PSL i większość rady chyba klimaty PSL-PO.
   W Powiecie rządzi starosta z PSL, a w Radzie koalicja „PSL-PO-SLD”
   PiS na szczeblu lokalnym w rejonie biłgorajskim NIE ISTNIEJE! No i bardzo dobrze. Powiat Biłgorajski najniższe bezrobocie w całym województwie. Miasto ostatnio pierwsze miejsce w Polsce na 300 miast powiatowych w rankingu dziedzinie inwestycji w infrastrukturę. Oby tak dalej.
   Uchowaj nas Boże przed „dobrą zmianą”.

 3. czyzby jezdzil na dystrybutorze

 4. Wszyscy tankowali to i on sobie zalał.

 5. Pampalini łowca zwierząt

  Jak posłanka pis-u Elżbieta Kruk była narąbana w pracy w sejmie to nie było policji, aresztu ani grzywny. Wychodzi na to, że prawo nie obowiązuje członków pis-u.

 6. hehe, któregoś razu w jakieś święto, na jednej z lubelskich stacji LPG gaz tankował mi człowiek, który ledwo stał na nogach, zatankował dobrze, nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jego pracy. Innym razem na jednej ze stacji benzynowych na trasie lublin w-wa sprzedawca też był nieźle wstawiony, wypił nawet po kielichu z moim pasażerem i też jakoś nic się nie stało… znalazł się jakiś podpie…lacz i zadzwonił

 7. Może nalał do baku…. ale nie paliwa.

 8. Bo una umie coś tam coś tam.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas