690 680 960

Bił pięściami i kopał pokrzywdzonego, chciał pieniędzy. 20-latek zatrzymany

Do aresztu trafił 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie oraz dokonanie rozbojów, do jakich doszło na terenie miasta.

Międzyrzeccy mundurowi ustalili, że 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego usiłował dokonać rozboju na 19-latku. Do zdarzenia miało dojść w połowie kwietnia na terenie miasta. Sprawca bił pięściami i kopał pokrzywdzonego żądając gotówki. Udało mu się jednak wyrwać, kiedy w pobliżu zdarzenia znalazła się osoba postronna. Zdarzenie nie zostało wówczas zgłoszone organom ścigania.

Jak się okazało to nie jedyny czyn jakiego się dopuścił 20-latek. Zebrane w sprawie dowody wskazywały, że mężczyzna podejrzewany jest również o dwukrotne dokonanie rozboju na tym samym mężczyźnie. Do zdarzeń doszło w marcu i kwietniu br. na terenie Międzyrzeca Podlaskiego, a łupem sprawcy padło łącznie 120 złotych. W jednym z przypadków napastnik posłużył się niebezpiecznym przedmiotem.

20-latek został zatrzymany i trafił do prokuratury. W piątek Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec sprawcy najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

(fot. Policja Międzyrzec Podlaski)

5 komentarzy

 1. Za 120 zł przerwa w życiorysie 😀 Brawo, brawo!! 🙂

 2. Z tej mąki chleba nie będzie. Szykuje się międzyrzecka zakała i utrapienie dla mieszkańców i policji na kolejne 20 lat.

  • Myślę, że 20 lat na wolności nie będzie. O wiele szybciej kogoś zabije i pójdzie siedzieć.
   Taką patologię powinno się elminować ze społeczeństwa już po pierwszym przestępstwie.

 3. Wiejski śmieć zrobiony po pijaku.

 4. dół z wapnem dla patusa

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas