Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biedronek przybywa z dnia na dzień. Tylko dzisiaj sieć otworzyła 7 sklepów

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia widać ożywienie w handlu. Dotyczy to również nowo otwieranych sklepów. Tylko dzisiaj rozpoczęło funkcjonowanie siedem nowych placówek sieci Biedronka.

Na mapie Polski obecnie praktycznie nie ma już miejsc, gdzie w bliższej lub dalszej okolicy nie ma charakterystycznego sklepu z biedronką w logo. Sieć wciąż jednak otwiera kolejne placówki handlowe, w tym roku przybyły 52 nowe sklepy, a kolejnych 167 zmodernizowano. Z kolei dzisiaj Biedronka otworzyła siedem kolejnych sklepów, jeden z nich znajduje się w naszym regionie.

Nowe placówki zlokalizowane są w Gdańsku, Gnojniku, Moryniu, Jabłonnie, Chocianowicach oraz w Łukowie. Każdy ze sklepów został wyposażony w minimum cztery kasy tradycyjne, do tego dochodzą kasy samoobsługowe. Przed sklepami znajdują się parkingi z kilkudziesięcioma miejscami, uwzględniającymi potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Nowością są zaś lady tradycyjne, gdzie możliwy jest zakup mięs, wędlin i serów na wagę, które to sieć sukcesywnie wprowadza od kilku miesięcy. Znajdują się one w czterech z nowych sklepów: w Moryniu, Gnojniku, Chocianowicach i Łukowie. Każda z nowych Biedronek jest też przyjazna środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2 oraz charakteryzuje się nowym układem przestrzeni, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów.

(fot. JMP)

11 komentarzy

  1. Super jest to żarcie paczkowane w gazie ochornnym, znaczy się w ”atmosferze ochronnej” 🙂

  2. niczego nie kupuję w biedrze odkąd nie mogłem zrobić k*** po zjedzeniu 2 bułeczek po 17gr sztuka . Zatwardzenie trwało ponad 50 godzin

  3. Mmm,kiszona kapusta rozplywa się w ustach

  4. led troche szkoda oczu na gapienie sie w ultrafiolet na co2 jakos to dziala ale nawet amoniak lepszy mniejsza z ta technika ja i tak tam nie chodze szkoda czasu na kolejki

  5. Skoro taka plaga tych biedronek to może oprysk?

  6. Fan kulawego karła

    NOI BARDZO DOBRZE. Gdyby nie Biedronka byśmy przepłacali u Polskich dziadów prywaciarzy. Każdy widzi jakie ceny i jakaś jakość towaru oferuje Biedronka a pozostała konkurencja. Jakie oferuje promocje.

  7. dla mnie to sklep dla ….pare lat tam nie zagladam

Z kraju