Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Białoruscy żołnierze niszczyli zaporę graniczną. Wyposażyli migrantów w gaz łzawiący (wideo)

Działania białoruskich służb są coraz bardziej radykalne. Minionej nocy niszczyli tymczasową zaporę graniczną, a co więcej, wyposażyli migrantów w gaz łzawiący, który został użyty przeciwko polskim służbom.

51 komentarzy

 1. Może w końcu się przydadzą LRADy zakupione w 2k10 🙂

 2. Kkk o jakich ty specjalnych prawach kobiet w czasie wojny piszesz ? Chyba o zbiorowym zgwałceniu ,przemoc seksualna podczas wojny to broń celowo używana w każdym konflikcie zbrojnym .Te kobiety nie uciekają od wojny ,tam są nielegalni imigranci ,tam uciekinierów z Afganistanu nie ma. Ci ludzie LEGALNIE wjechali na teren Białorusi a na teren Polski włamują się jak bandyci . Skoro Białoruś ich legalnie wpuściła ,są na ich terenie to Białoruś za nich odpowiada nie my . A argument o cywilizowanych Niemczech jest po prostu śmieszny zważywszy na historię i uszczerbek gospodarczy jaki przez nich ponieśliśmy . Niemcy tych imigrantów nie chcą i oczekują od Polski że ich nie wpuścimy dalej .

  • Ty się odczep od Niemiec Już dzięki PiS i takim jak ty jesteśmy skłóceni ze wszystkimi. Z Czechami, z Niemcami, Francja etc. Ty się czep lepiej Ukraińcow którzy palili całe Polskie wsie, którzy czczą Banderę. A dziś są zapraszani do Polski ,a w głębi duszy nas nienawidzac.
   A Niemcy właśnie zadeklarowaly gotowość przyjęcia tych ludzi miasto Monachium . Władze Bawarii obawiają się o los jaki spotka tych ludzi w ciągu miesięcy zimowych. Ci ludzie umierają tam z głodu orz na skutek chorób.

 3. Max sankcje dla bialorusi. Deportowac ich wszyskich natychmiast. Na granice skoncentrowac sily i strzelac do napastnikow.

 4. Niektóre z tekstów na tej stronie wyczerpują znamiona czynu zabronionego z Art. 256 KK.
  Szanowna Redakcjo, proszę się zastanowić nad moderowaniem takich artykułów lub uniemożliwić komentowanie, bo niewiele brakuje do przekroczenia „cienkiej czerwonej linii” i współodpowiedzialności z Państwa strony.