Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bez świateł na skrzyżowaniu Głębokiej z Sowińskiego

Normal
0
21

Od wtorku wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Głębokiej w Lublinie.

Kolejne zmiany szykują się dla kierujących w związku z wakacyjnym remontem ulic w Lublinie. Od jutra drogowcy wyłączą sygnalizację świetlną  na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Głębokiej w Lublinie. Dodatkowo na ulicy Głębokiej wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Jest to kolejna zmiana związana z remontem ulicy Filaretów oraz skrzyżowania z ulicą Głęboką.

Przypominamy również, że od dzisiaj wprowadzona została nowa tymczasowa organizacja ruchu ulicy Filaretów. Drogowcy wyłączyli z ruchu jezdnię od strony osiedla Mickiewicza, pojazdy w obu kierunkach poruszają się jezdnią po stronie Hali Globus. Dodatkowo jadąc z ul. Filaretów w ul. Głęboką będzie można tylko pojechać w prawo, ruch odbywa się tam tylko jednym pasem jezdni. Otwarto zaś dla ruchu pojazdów wyjazd z ul. Kazimierza Wielkiego.

Do połowy września ul. Filaretów pod górę będzie można pojechać tylko jednym pasem. Ulica Rymwida będzie niedostępna dla pojazdów, będzie można za to skręcać w prawo w ul. Pana Tadeusza, jednak bez możliwości wyjazdu z niej w ulicę Filaretów. Dojazd do ulicy Rymwida wytyczony został od ulic Zana i Wileńskiej.

Jak zapewniają wykonawcy, termin zakończenia przebudowy to 15 listopada.

 

Komentarze wyłączone