Będą pieniądze dla gmin, w których działały PGR-y. „Chcemy, by ta szarość odziedziczona na terenach popegeerowskich nareszcie została rozświetlona”

W najbliższy poniedziałek ruszy nabór wniosków na dofinansowanie inwestycji w gminach, w których w przeszłości funkcjonowały PGR-y. Nabór potrwa do 12 lutego 2021 r. Do gmin trafią środki finansowe w wysokości 250 milionów zł.

30 komentarzy

  1. Ciekawego kto im podsuwa takie pomysły. Niektóre z nich są chyba dziełem samego szatana. Nikt , żadna partia po 89roku niebyła tak sprytna, przebiegla i cwana PiS. Zresztą dysponują ogromną machina w postaci swojej TVP o radia.

  2. Od upadku PZPR żadna partia rządząca nie dała rady przejąć TVP ale pisiuski przejęły i mamy tvpis. Obejrzyjcie sobie archiwalne nagrania dziennika telewizyjnego i porównajcie z obecnymi wiadomościami, sami wyciągnijcie wnioski.

  3. Nikt kłamowieckiemu nie wierzy

  4. Brawo Mateusz! Jesteście najlepsi,gdyby nie PIS ten kraj już by upadł. Nigdy nie będzie lepszej partii. BRAVO BRAVO BRAVO !!!

  5. znowu kasa dla pijaków

  6. Co kupujemy głosy popegieerowskich mieścin? Mateoszku matołku nie ośmieszaj się. W naszych okolicach tez są takie popegiery i tam można winko zawisc i będą szczęśliwi 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!